Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemenjek abba, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek abba, hogy a párom megműtsön?

Figyelt kérdés
Barátom plasztikai sebész, egy hazai klinikán dolgozik. Leggyakrabban mellműtéteket csinál. Egy ideje mondja nekem, hogy sokkal szebb lennék dúsabb cicikkel az átlagos méretűek helyett. Csinált nekem tervet is, megmutatta a csepp és kerek implantátumot. Egyik nap azt gondolom, hogy valóban szeretném, másik nap inkább visszakoznék a műtéttől.
2020. aug. 7. 19:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
ne.
2020. aug. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
Gratulálok, egy manipulatív pszichopata a párod.
2020. aug. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Elég psziho történet.
2020. aug. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem manipulál, csak elmondta az álláspontját, a döntés az enyém, nem erőszakoskodik emiatt.
2020. aug. 7. 19:12
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
Akkor pedig döntsd el, hogy szeretnéd-e. Ha amúgy meg vagy elégedve magaddal, csak az ő ízlésficama miatt ne vállald be. Bár én amondó vagyok, hogy ha eddig nem érdekelt ez, akkor mégiscsak ő beszélt rá, szóval manipulált.
2020. aug. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%

Ez gáz..mármint nekem az lenne.

Egy közepes méretű mellel ha én kérném is inkább lebeszélnie kellene.

Klassz lehet...aztán majd kitalál valami mást is, ami szebb lehetne..,aztán szépen átszab...Hol van itt az elfogadás?

Kíváncsi lennék a farkát kés alá rakná e ,ha azt mondanád, hogy lehetne szebb,csak meg kéne műttetnie...

2020. aug. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Kapcsolatunk előtt is nézegettem már az implantátumokat, 3 éve nagyon erőteljesen gondolkodom rajta. Azok a baratnőim, akik megcsináltatták nem bánták meg. Ne 2 messziről ordító labdaszerű mellet képzeljetek el, el lehet már érni annyira természetes hatást, hogy meg nem mondaná senki, hogy nem eredeti.
2020. aug. 7. 19:22
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Elég beteg dolog ez így szerintem.

Gondolj bele amikor mesztelen vagy előtte és rád néz akkor nem téged lát hanem egy testet amit szerinte át kellene szabni.

Szerintem ne csináld.

Kivéve ha már az előtt is volt ilyen vágyad mielőtt őt ismerted volna vagy felhozta volna a témát.

2020. aug. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%
Akkor meg mi a kérdés? Itt az alkalom.
2020. aug. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%
Ha szeretek valakit, biztos nem bíztatnám olyan műtétre, ami nem életmentő.
2020. aug. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!