Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemenjek abba, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek abba, hogy a párom megműtsön?

Figyelt kérdés
Barátom plasztikai sebész, egy hazai klinikán dolgozik. Leggyakrabban mellműtéteket csinál. Egy ideje mondja nekem, hogy sokkal szebb lennék dúsabb cicikkel az átlagos méretűek helyett. Csinált nekem tervet is, megmutatta a csepp és kerek implantátumot. Egyik nap azt gondolom, hogy valóban szeretném, másik nap inkább visszakoznék a műtéttől.
2020. aug. 7. 19:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem ilyeneket ajánlgatott volna az orvos barátom, akkor hagytam volna ott azon nyomban, mert lejött volna, hogy nem szeret igazán úgy ahogy vagyok. Ezen te is gondolkodj el, kedves ajánlgatások mögött van egy fajta átalakítalak drágám mert szakmai ártalom, ne hari.


Manipuláció ez is, csak észrevétlen.


Maradj inkább önmagad, mint hogy megfelelj bárkinek is.

2020. aug. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

En azonnal belemennék, de ez én vagyok és azért, mert borzasztóan örülnék egy nagyobb cicinek.


De, ha tegyük fel, mesterfodrász párom van aki a hajamat akarná levágni, már pedig én ebben nem vagyok biztos, hogy jó ötlet abba nem mennék bele, pedig nem is örökre szól.

A mondandóm lényege, hogyha egy percig is habozol rajta, semmiképp ne engedd.

2020. aug. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
2020. aug. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha pl. fogorvos lenne és felajánlaná hogy korrigálja a fogaidat sztem senkinek nem lenne egy szava sem. Ha azt nem erőszakosan teszi és neked is régi vágyad lenne.

De itt a nőiességed hangsúlyozásáról van szó, a mell, fenék ide tartozik. Ez azt jelenti, hogy nem tart vonzónak eléggé, és hogy sajnos eléggé a külsőség megszállottja, perfekcionista, aki kvázi tökéletes testű nőt akar faragni a parjaból. Azért az durva, hogy kész tervekkel ál elő. Mi lenne később, mindent irányítani akarna majd az életetekben? Sajnos akinek jobban megy, vagy hatalmi pozicióban van egy adott területen az hajlamos magához venni a gyeplőt és mindent az irányítása alá vonni. Az egészségügyi kockázatokat nem is említem. Nem szimpatikus az egész.

2020. aug. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Orvos nem műthet családtagot, párját. Ilyen nincs. Ha baj van nem tud higgadt fejjel döntést hozni, ezért ez tilos.
2020. aug. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Michael Jacksont is a plasztikai sebészei beszélték rá mindenre, te is úgy akarsz járni?:D
2020. aug. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki,belemennék.
2020. aug. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!