Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemenjek abba, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek abba, hogy a párom megműtsön?

Figyelt kérdés
Barátom plasztikai sebész, egy hazai klinikán dolgozik. Leggyakrabban mellműtéteket csinál. Egy ideje mondja nekem, hogy sokkal szebb lennék dúsabb cicikkel az átlagos méretűek helyett. Csinált nekem tervet is, megmutatta a csepp és kerek implantátumot. Egyik nap azt gondolom, hogy valóban szeretném, másik nap inkább visszakoznék a műtéttől.
2020. aug. 7. 19:08
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Félek, hogy meg fogom bánni, pár év múlva esetleg mégsem fog tetszeni, hátfájdalmaim lesznek miatta, esetleg valami váratlan komplikáció adódik.
2020. aug. 7. 19:27
 12/27 anonim ***** válasza:
90%

Napi kamu. Nincs orvos, aki rokonába, szerettébe belevág, pláne ha nem muszáj.


Az egynyári plasztikai sebészeket meg hagyjuk.

2020. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%
Csak szerintem kamu?
2020. aug. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Jó ideje vagyok már ezen az oldalon, de ez az első kérdés amitől hangosan sikítani lenne kedvem.

Ne tedd.

2020. aug. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Ha megcsináltatom is mindenképp télen szeretném, nem ilyen nagy melegben. Biztos vagyok benne, hogy bárhogy is döntök nem fog érdemben változtatni ez a kapcsolatunkon.
2020. aug. 7. 19:41
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel hogy van ilyen, csak elméletben. Nem arról van szó, hogy milyen szép vagy nem, ez nem egy póthaj, ami ki - be tehetsz, hanem, hogy minden műtét rizikóval és komplikációkkal járhat és nem utolsó sorban fájdalommal. Aki ilyet kér barátnőjétől az nem szereti azt, kivéve ha a nő kifejezett kérése lenne.
2020. aug. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy erős független nőt nem lehet befolyásolni. Te csak egy éretlen kislány vagy, ő pedig dróton rángat, mégpedig úgy, ahogy a kedve tartja.
2020. aug. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez a KÉS/ALATT sorozat egyik része, nem?
2020. aug. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek ne.
2020. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
De ez is egyfajta manipuláció! Orvosként ha teljesen elfogadna és szeretne úgy ahogy vagy, nem ajánlgatna olyat ami nem egészséges a szervezetednek, sőt inkább védene tőle. Ha olyan implantátumot tesz be ami ha kilyukadna akkor komoly problémát is tud egészségileg okozni neked. Ezekről a dolgokról is tájékoztatott?
2020. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!