Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Itt anonimitással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Itt anonimitással adhattok választ: bármennyire is dívik a modern, erős, feminista nő képe, ti a konzervatív nőképet részesítetek előnyben?

Figyelt kérdés
Nem célom vitát gerjeszteni, mindössze nekem az az érzésem, hogy a kisebbségi csoport a hangos fél és valójában a férfiak nagy része a konzervatív női szerepet részesíti előnyben. Én ezalatt speciel azt értem, hogy a feminizmus első hulláma (amivel szavazati jogot, oktatást kaptak a nők) rendjén van, de emellett a "hátország/tűzhely őrzője", csak a hagyományos női otthoni feladatok háruljanak a nőkre, elvárás egy belső finomság/ lágyság, családorientáltság, legyen valami "csendes erő" a nőben de ne a harcos Amazon figura. Persze az se gond, ha ezt máshogy definiáljátok, de a lényeg itt azon van, hogy a férfinak és a nőnek jól elkülöníthető tulajdonság- és feladatcsokrot tudunk elválasztani, mikor a hagyományos felállásról beszélünk, míg a modern felállásban ezek a különbségek szűkültek.

2020. aug. 9. 00:22
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
60%

Én magam konzervatívnak tartom és az elsőt jelöltem viszont elmondom, hogy mit miért.

Nem, nem kell a seggem kinyalni. Megtudok magamra főzni, eltudok mosogatni, betudok dobni egy adag ruhát a mosógépbe sőt még egy ronggyal is végig tudok menni egy két helységen a port letörölni.


Klasszikus nőkép alatt azt értem, hogy nekem nem jön be a mindenféle kék/rózsaszín hajú lány n+x mennyiségű tetkóval. Nem baj, ha kap valamit legyen ez egy szál virág/csoki és örül neki sőt még bizonyos szinten "hálás is" mondjuk annyival, hogy gondol ő is a másikra egy szelet csokival néha néha.

Legyen csinos, ápolt, nyugodt(otthon legyen béke, nem pedig dominancia harc), tudjunk beszélgetni a gondolatainkról is. Nem kell Playboy modellre gondolni, és ha felszalad télen 2-3-5 kiló hát istenem, de azért próbáljon meg nem egy ilyen folyamatban részt venni. Az se baj, ha nem épp egyik barátnőjével versenyezve a legújabb trendi cuccokat veszi, hanem esetleg megpróbál 1-2 olyat ruhát ami a másiknak is tetszik(nem, nem a legkurvásabb dolgokra gondolok), ergó neki akar tetszeni és nem a közösségi médiának.


ui.: Igen ezeket mind rám is vonatkoznak, nem csak elvárás.

2020. aug. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
19%

Még jó, hogy ott volt a kérdésben hogy: "férfiak"

És akkor válaszol rá egy #19-es anyád pcsájázós matronka. Gondolom a szavazást is hasonló tehenek intézték.

Az ilyen "nőknek" nem kis zavar van a fejében, valami olyasmi férfit képzelnek el, aki gyakorlatilag nő.

Tudnám az ilyenek mi a francnak akarnak párkapcsolatot, könyveljék el magukat, hogy a francnak se kellenek, mert valahol elqrták a nevelésüket, vagy egész kis életüket idegbetegen élték le PCOS miatt, és bsztak kezeltetni.

NINCS olyan férfi, aki egy ilyen hulladék nőt elvisel, és pont.

Irányító, nagypofájú, elkényeztetett, idegbeteg, stb.

És valószínű qrva ronda is, nem véletlenül frusztrált, mert több kosarat kapott életében, mint egy iparcikkes nagyker.

2020. aug. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
18%
Itt néhány nő, tipikusan a feminista elveket való, nevetségesen bődületes baromságokat ír, és nem gyengén kisebbségi komplexusban él.
2020. aug. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
95%

A feminizmus nagyon is tetszik. A feminácizmus nem.


Én támogatom, hogy egy nő ténylegesen társ legyen. Élje ki magát a karrierjében, hobbijában,ne függjön tőlem anyagilag, ne azért legyen velem, mert rám szorul... Nagyon rossz, mikor mennél, de nincs hova, nincs miből, mert annyira feladtad magad valakiért. A lányomnak is azt tanítanám, ha lenne, hogy legyen motivált tanulni, dolgozni magáért, összehozni magának egy jó életet és ne kelljen soha senkit megélhetésből vagy kényszerből a szájába venni. Nem akarok senki számára a kényszer lenni. És nem akarom, hogy a koszom takarítsa anélkül, hogy én is megtenném, mert szégyellem. Már anyámnál is szégyelltem, hogy egyedül nyalja fel a lakást, amit én is összekoszoltam... Én őszintén szólva lenézem azokat a nőket, akik mellé egy férfi kell, hogy teljes értékű emberként funkcionáljanak akkor is, ha nincs gyerekük. Ez így nem élet, hanem szolgasors. Egy kapcsolat ma már szerencsére nem erre van kitalálva.

2020. aug. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aki a kérdésre válaszolt és nem a saját előítéleteit erőltette rá a meglátásomra (mint pl. a nő elvégzi a női feladatokat=a férfi nem csinál semmit és "ki van nyalva a valaga"). Ezek unalmasak, már százszor leírtátok más kérdés alá. Férfiak, nyugodtan írjatok még.
2020. aug. 9. 09:21
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként írok,de a párommal egyező véleményen vagyunk. Így az ő gondolatait is olvashatod Kérdező.

Párom gépészmérnök,én orvostanhallgató vagyok. Mindkettőnknek fontos a munka,a karrier. Pici korunk óta elterveztük,hogy mik szeretnénk lenni,ha nagyok leszünk. Tudja jól,hogy nekem majd a jövőben rengetek munkám lesz. Nem lesz időm a háztartás vezetésére. A szabadidőmet nem szeretném takarítással,vasalással tölteni. Bejárónőm lesz. Sok ismerős családnál is ez a felállás. Anyum nem szeretne,de apummal mondjuk neki állandóan,hogy nem lehet egy családi ház perfekt napi 8-10 óra munka mellett. Ideges,fáradt sokszor. Én ezt szeretném elkerülni.

2020. aug. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
84%
22 nem T-vel kezdődik a neved véletlenül? Van egy ilyen hülye büfészakot végzett büszke gyerek akit ismerek pont ilyen "hulladék" szöveggel. Egy agresszív állat. Remélem nem ő osztja az "észt" itt:)
2020. aug. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jobban bejönnek a feminista beállítottságú nők, akik ki merik mondani a véleményüket, megjelennek olyan területen az életben, amit sokáig csak a férfiak uraltak.
2020. aug. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
36%
Utolsó 1-2 példát tudsz mondani vélemény, illetve területtel kapcsolatban?
2020. aug. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
59%

28# vagyok: pl.: MMA-s, biztonsági őr-, kamionos-, vagy pl.:

[link]

2020. aug. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!