Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, szavazzatok! Jelenleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szavazzatok! Jelenleg olyan férfival jártok, aki tetszett nektek külsőre első találkozásnál vagy sem?

Figyelt kérdés
2020. aug. 9. 18:47
A kérdező szavazást indított:
Igen, a jelenlegi párom külseje tetszett nekem az első találkozáskor.
Nem, a jelenlegi párom külseje nem tetszett nekem az első találkozáskor.
49 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
A nemre szavaztam, de igazából csak semleges volt. Nem az a "ránézek és elalélok", de objektíven nézve ápolt és összeszedett volt. Mindenesetre a belsője és a társasága tette azzá számomra, ami. Attól lett csak igazán vonzó a külseje is, hogy tudtam, milyen személyiséggel párosul.
2020. aug. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Én is a nemre szavaztam. Ha nem beszélgettünk volna előtte kb egy hónapig intenzíven, nem érdekelt volna ha szembe jön velem az utcán. De így el tudtam fogadni a semleges külsejét. Most már vonz is.
2020. aug. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon meg voltam lepődve, hogy mennyire az esetem.

Aztán ahogy beszélgettünk, jött a második meglepődés, hogy belsőre is mennyire az esetem.

2020. aug. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
En is nemre szavaztam, de hasonlo, mint amit az elso irt, ismerkedtünk elotte neten, de nem igy kepzeltem el, ettol függetlenül nem rossz pasi.
2020. aug. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Munkatársam volt, kb 3 szor jött hozzám segítséget kérni. Tök semleges volt, a negyedik találkozáskor vettem észre, hogy mennyire szép szeme van. Utána nem volt megállás :)
2020. aug. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, én megláttam és teljesen odavoltam.
2020. aug. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Mikor átkerült a mi részlegünkre, még kb. a nevét sem tudtam, akkor kinéztem magamnak, tudtam, hogy ő kell nekem. Mikor elkezdtünk ismerkedni, már ekkor kevésbé érdekelt, sokkal unalmasabb, érdektelenebb embernek ismertem meg, mint amilyennek látszott. Az első randin jöttem rá, hogy ő más mint a többi srác, én azt hittem, hogy ez is csak egy szexkapcsolat lesz. Ezután fordult a kocka, innenstől már ő volt oda értem. Ez volt több, mint 7 hónapja, azóta sok mindenen túlvagyunk, nem mutogatom őt, négy fal között vonzónak találom, de nem az én színvonalam.
2020. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!