Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol ismerkedtetek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedtetek meg a párotokkal?

Figyelt kérdés
Nem mondanám magam antiszociálisnak, de a komfortzónából nem szívesen lépek ki, ami társkeresés terén is okoz némi nehézséget. Nyilván ez nem egy reprezentatív felmérés, de kiváncsi volnék, hogy milyen helyzetből születnek leggyakrabban kapcsolatok.

2020. júl. 5. 20:04
A kérdező szavazást indított:
Szórakozóhely
Házibuli
Baráti társaság révén
Iskola/Egyetem
Munkahely
Társkereső
Gyakori kérdések :D
Egyéb
34 szavazat
 1/8 anonim válasza:
Nekem élőben is mindig nagyon jól ment a pasizás, ennek ellenére a hosszabb távú, komolyabb kapcsolataim mindig a neten születtek: társkereső oldal, Facebook, Vatera :D Olyan is volt, hogy csak azért regisztráltam be egy társkeresőre, mert egy ismerősöm adatlapját akartam megnézni. Még szöveget se írtam, képet se töltöttem fel magamról, és mégis összejöttem valakivel :D
2020. júl. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Tinder.
2020. júl. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha lenne a szavazóknak fényképe nagyjából be tudnám lőni ki melyikbe tartozik (milyen nemű, kinézetű ember boldogul a társkeresőn és a “versenypiacon” illetve összezárt közegben akár szárnysegédekre is támaszkodva)
2020. júl. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Barátommal badoon ismerkedtünk meg. Unatkoztam tavaly nyáron, és nagyon kíváncsi voltam, ezért regisztráltam. De nagy mázli volt, mert rengeteget húzkodtam balra, illetve próbáltam leszerelni a szexkapcsolatot keresőket. De szerencsére beszélgetés alatt jól ki lehet szűrni az értelmeseket. Akadnak olyanok is. Akivel randiig eljutottam, mind normális volt már.


Előző (első és rövidke, nem is igazi) kapcsolatom több pontodhoz is passzol: egyetemi buliban ismerkedtünk össze közös haverok lévén. De ott inkább szintén a kíváncsiság és a kémia hajtott. A közös haverok nem jelentettek akkora hidat, mint egy igazi baráti társaság (megismerkedés után nem is találkoztunk így együtt többet velük), ezért lényegében idegenek voltunk egymásnak. Ilyen szempontból ugyanannyi az esélye annak, hogy vonzalmon kívül lehet több, mint egy sima szórakozóhelyes sztoriban.

2020. júl. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amit kihagytál, az a közterek, utca, vonat. Nagyon szeretek vonaton idegenekkel beszélgetni, sok érdekes embert, élethelyzetet meg lehet ismerni. Pont ideális az az 1-1,5 óra, míg össze vagytok zárva, és tét nélküli gyakorlóterep :) Szólítottak már meg utcán is, barátom miatt nem lett belőle randi, de amúgy tök szimpi volt, semmi gáz. A lényeg ezeknél, hogy ha érzed, hogy nem akarja, ne erőltesd. Pl vonatnál ha rövidek a válaszai, nem akar beszélgetni, akkor hagyd. Egy udvarias kérdés, kedves mosoly még nem zaklatás. Ha vevő rá, érzed azt; ha nem, akkor pedig csak két utas lesztek.


De ezt bárhol el lehet játszani, szabadtéri programon, könyvtárban, bárhol. A lényeg, hogy ne tolakodj,fogadd el, ha nem nyitott rá. És ne félj az elutasítástól, tudom, hogy bátorság kell hozzá.

2020. júl. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azt még elfelejtettem hozzátenni, hogy márpedig de, lépj ki a komfortzónádból! Nagyon sokat fejleszt emberileg is, nem csak a társkeresés terén. Egész személyiségedre és így az életed minden területére pozitív hatással lesz. És hát erre való a fiatalkor. Hajrá!
2020. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a választ. #5 köszi a bíztatást, fura egyébként amit mondasz, az ilyen utcán leszólítós történet nem hittem volna, hogy valóságban működik. Nem társadalom kritika akar lenni, meg én is ilyen vagyok, de, ha megnézed az ilyen helyzetekben legtöbb ember elmélyülten nyomokodja a telefonját, mert az ad egy biztonsági burkot, hogy véletlen se szólítsák meg.
2020. júl. 5. 23:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ír rosszat az 5 ös. De valóban nehezebb úgy, hogy mindenki inkább magára figyel az utcán. Bár ez érthető. De még így sem teljesen lehetetlen. Az más kérdés, hogy nekem eszembe nem jutna leszólítani másokat utcán. Viszont ez nem annyira követendő példa. Vannak jelei ki az aki vevő rá. Ha valaki felveszi a szemkontaktust az szerintem már jó. De, ha valaki fel sem néz a telefonból vagy könyvből azt teljesen felesleges.
2020. júl. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!