Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az incel férfiak miért gondolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incel férfiak miért gondolják úgy hogy a férfiaknak alapjáraton JÁR a szex meg a nő?

Figyelt kérdés

Miért pont nekik? Miért nem fordítva?

A férfiak nagy többsége csúnya és/vagy igenytelen,kopaszodik vagy más módon nem előnyös megjelenésű


100 férfiból kb 20 aki tenyleg jól néz ki és ad magára

Ezzel szemben a maradék 80nak is az egekben az egója és úgy gondolja hogy ilyen külsővel 10/10 nő jár


A nők közül meg 100bol 80aki tényleg vonzó

Hisz a női nem alapból a szebbik nem mégse követelik ki maguknak a szexet


A férfiaknak nincs önkritikájuk???


2020. aug. 10. 09:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

6: "Az önkritika totális hianya... még véletlenül sem az egyén szerencsetlensege vagy hogy semmit sem tud nyujtani egyasik emberi lenynek a ludas..neeem"


Tudok nyújtani megértést, szeretetet, humort, megbízatóságot. Olyan emberi értékeket amit a barátok vagy család nagyra értékel. Érdekes módon a másik nem pedig észre sem veszi és nem tekinti értéknek. Valóban a társaságomnál többet nyújtani nem tudok, de ezért is TÁRSat keresnek az emmberek. Relatív az önkritika. Ha folyamatosan fejleszted magad és tisztában vagy az értékeiddel, de mégis "láthatatlan" vagy, az nem hiszem, hogy a te hibád!

2020. szept. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Gyépésmérnök ***** válasza:
73%

Kérdező, te vagy nagyon hülye vagy, vagy tudatosan provokálsz.

Én évekig voltam "incel", csak szerencsére nem volt Internet, hogy ezt világgá kürtölhettem volna, csak szenvedtem magamban és ezzel tönkrebsztam a teljes fiatalságomat. Aztán fordult a helyzet, most ha akarnám, 3 vonzó nőt is döngethetnék, de sajnos már abban a korban vagyok hogy spórolni kell a G-vitaminnal.

Incel koromban egyáltalán nem gondoltam úgy hogy nekem "jár" a nő, sőt egy nagy nullának éreztem magamat, főleg a nők közelében és ebből adódóan nullaként is kezeltek.

"100 férfiból kb 20 aki tenyleg jól néz ki és ad magára" - Nagyon el vagy tévedve, haverom. Akiket én ismerek, nagy többségük ad magára, van aki ezerszeresen is hozzád képest, aki maximum a genetikai lottón nyertél, ráadásul, az a nyeremény is elfogy az évekkel.

"A nők közül meg 100bol 80aki tényleg vonzó" - Te vonzónak találod a nyugdíjas mamákat? A nagy többségük oda tartozik. A fiatalok többsége is csak ideig-óráig tudja tartani az SMV szintjét, azt is csak két kiló vakolat alatt.

2020. szept. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
78%
Mert hülyék.
2021. jún. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, én pl. 27 évesen még szégyenkezés nélkül simán elindulhattam volna egy natural testépítő amatőr versenyen, de nem voltam egoista annyira, hogy ez számítson nekem bármit. Ettől jobban hova kellett volna "nem igénytelennek lenni"? Sajnálom, ennyi telt. Már ennyi sem, mert bőven 30 felett vagyok.
2021. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!