Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett ennyire felkapott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ennyire felkapott?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben az a “tapasztalat”, hogy a többség inkább társkereső oldalakon szeretne párt találni.

A legfelkapottabbak ugyebár Tinder, Badoo (lassan már ez az oldal is ide sorolandó).

Van még olyan ember, aki a személyes ismerkedésben gondolkodik/hisz?


Szerintem egy fénykép, leírás, netes beszélgetés sosem adja azt, amit egy személyes...

Üzenetben teljesen másképp ismerjük meg a másikat.

Amikor pedig akár egy szórakozóhelyen, vagy valahol ahol bele futsz a másikba sokkal könnyebb.

Ott nem áll fent annak az esélye, hogy a felek közben 8 másikra is koncentrálnak, sokszor követni sem tudják, hogy kivel hol tartanak éppen.



2020. aug. 12. 09:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
57%

"Amikor pedig akár egy szórakozóhelyen, vagy valahol ahol bele futsz a másikba sokkal könnyebb."


Nem. A tinderen egyértelmű általában hogy miért vagyunk fent és nem kell felderítő köröket futni hogy mit akar a másik és kínos helyzetekbe keveredni ha rosszul gondoljuk. Szórakozóhelyre pl nagyon sokan csak bulizni járnak, nem ismerkedni.


"Ott nem áll fent annak az esélye, hogy a felek közben 8 másikra is koncentrálnak, sokszor követni sem tudják, hogy kivel hol tartanak éppen."


Ööööö...de. Egy szórakozóhelyen megismert lánynak is csaphatja a szelet a tesója haverja, egy egyetemi évfolyamtársa, az exe, meg a munkatársa egyszerre.


"Szerintem egy fénykép, leírás, netes beszélgetés sosem adja azt, amit egy személyes."


A netes ismerkedés is személyes találkozáshoz vezet ha jól megy. Van varázsa a személyes ismerkedésnek de ott is ugyanúgy csal az első benyomás.

2020. aug. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az internetes társkeresést akkor is túl erőltetett, alja megoldásnak tartottam, amikor elkezdett népszerű lenni, mostatra se változott róla a véleményem. Nem tudok elképzelni olyan szituációt, hogy igénybe vegyem.
2020. aug. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!