Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti a fiú azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti a fiú azt hogy nem? Leírom bővebben

Figyelt kérdés
Ugyanarra az edzésre járunk, másik időpomtban nem tudok menni. Eddig már négyszer elhívott valahová és nemet mondtam, és most megint elhívott randizni. Valaki miért nem érti azt, hogy nem? Értelmes, intelligens ember, de nem az esetem. Ő 32/f, én 26n
2020. aug. 13. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Mondd már ki nyíltan, hogy ne haragudj, de nem szeretnék randizni veled... Ennyire egyszerű!
2020. aug. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Egész egyszerűen mond meg neki, hogy se most, se máskor, és próbáljon meg leszakadni rólad. Alapból senkivel sem szabad bunkónak lenni, de ha egyszerűen nem ért a szóból...
2020. aug. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindig üzenetben írt és ugyanaz volt a válaszom szinte mindig, kb: ne haragudj, de nem szeretnék kávézni, strandolni...
2020. aug. 13. 15:16
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Akkor ne válaszolj újra és újra...
2020. aug. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Én sem válaszolnék a helyedben. Ha odamegy hozzá mondd meg neki nyugodtan, hogy nem szeretnél vele beszélgetni.
2020. aug. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Akkor azt hiszi, a programmal van a gond. Mond meg neki, hogy nem szeretnél vele egyáltalán semmit.
2020. aug. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Most fiú vagy férfi? 🤔
2020. aug. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem válaszolni szemétség és bunkóság is. Mond meg, hogy nem akarsz randizni, ne csak azt, hogy x-hez nincs kedved.
2020. aug. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!