Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aggódtok néha azon mit szól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódtok néha azon mit szól a többi ember ahhoz hogy pont azzal az emberrel alkotsz egy párt? bővebben leírom mi a gond

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy fiatalabb fiúval (22), aki nem is néz ki annyira jól, nem tanult, egyszerű munkásként dolgozik. Én idősebb vagyok (25), mindjárt befejezek egy elég komoly egyetemet, és elég jól nézek ki (nem akarom fényezni magam, csak a realitásért). Jól elbeszélgetünk, elszórakozunk, élvezzük egymás társaságát. Csak tartok tőle, hogy mit szólnak az emberek hozzá. Tudom hogy nem kéne hogy érdekeljen, de ez egy picike város, 7-8 ezer emberrel, szinte mindenki ismer mindenkit, nagyon gyorsan terjednek a hírek.

Ti nem szoktatok néha azon aggódni, hogy mit szólnak hozzátok? Vagy hogy nem illetek külsőre össze, sem intellektuálisan?

Csak ez tart vissza attól, hogy úgy igazán összejöjjünk



2020. júl. 16. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Ha tartasz tőle mit szólnak hozzá mások, akkor hagyd a srácot!

N28

2020. júl. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha ez tényleg visszatart, akkor ne legyen inkább semmi. Ha összejöttök és látja, hogy szégyenled őt, lenézed az sokkal rosszabb lesz neki.
2020. júl. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Az emberek egyrésze irigy, rosszindulatú, és bíráló. Te ismerkedsz ezzel a sráccal. Ha Neked szimpatikus, megértitek egymást, ne a külvilágnak igyekezz megfelelni, élvezd ezt a kapcsolatot.

Mi pl a párommal a külvilág számára a legtökéletesebb pár vagyunk. Külsőre/belsőre összeillőnek tartanak bennünket,ezt nagyon sokan megjegyzik.

Én viszont tudom,hogy milyen/mekkora párkapcsolati problémáink vannak,hogy hányszor gondolkodtam már a szakításon...

Senki nem lesz boldog helyetted,ahogy a nehézségeket is Neked kell megélned.


Az a fontos,hogy Benned ne merüljön fel kétely az egzisztenciális különbség miatt.

2020. júl. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Így harmincasként már túl öreg vagyok már ahhoz, hogy foglalkozzak mások véleményével :D Kit érdekel, hogy mit szól hozzám a szomszéd, a zöldséges, vagy mindenféle random ember? Hatással van az életemre? Nincs. Tehát akkor?

Azt javasolom, hogy mihamarabb válj meg a megfelelési kényszertől és tanulj meg a saját belátásod szerint élni - minél hamarabb rájössz, hogy ezek a dolgok egyáltalán nem számítanak, annál hamarabb leszel igazán szabad és boldog.

2020. júl. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Azt tapasztaltam, hogy a nők többségének fontos, hogy fel tudjon nézni, tudja tisztelni a férfit, akit szeret. Talán innen kellene megközelíteni a dolgot, vajon tudod-e őt tisztelni, nem zavar-e, hogy hozzád képest tanulatlan, stb. Láttam pár ilyen kapcsolatot, házasságot is, ahol a nő a magasabb végzettsége miatt teljesen más közegben mozgott, mint a párja és előbb-utóbb kevés lett neki.
2020. júl. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

*Ti nem szoktatok néha azon aggódni, hogy mit szólnak hozzátok? Vagy hogy nem illetek külsőre össze, sem intellektuálisan?


Nem.Soha.

2020. júl. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Tudod ezek a gondolatok amiket itt leírtál nem mások fejében születtek meg, hanem a tiédben.

Szóval ez téged zavar, csak a tisztánlátás végett. Más tojik rá hogy van közetetek pár év, és nem ugyanolyan végzettséggel rendelkeztek.

2020. júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:
62%
Nem. Soha fel nem merült bennem az, hogy erre gondolja, vagy ez alapján válasszak párt.
2020. júl. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Én tanultabb vagyok a férjemnél és amikor megismerkedtünk és szerelmes lettem senkinek a véleménye nem érdekelt csak vele akartam lenni.Akkor is és azóta is felnézek rá rengeteg mindenért.Azóta is boldog házasságban élünk a legjobb dolog az életemben.
2020. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
A kor nem számít fóleg3-4 év az semmi a lényeg, hogy szeressétek egymást és jól kijöjjetek.Én mindig csak a magam érzéseire hagyatkoztam.
2020. júl. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!