Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom hosszutáv futó. Márkás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom hosszutáv futó. Márkás nike-s fitnesscuccai vannak. Merjek ajándékozni neki futófelsőt az aldiból?

Figyelt kérdés
Természetesen nem versenyre, hanem azokra a napokra amikor magának edz. Most jöttünk össze 3 hónapja, mindig márkás cuccokban látom, nem tudom mit szólna hozzá. Egész jó minőségnek látom az anyagát, szerintem egy nike se jobb.
2020. aug. 14. 07:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld kipuhatolni hogy felvenne e innen cuccot. Van akinek derogál ilyen helyről ruhát venni, van aki meg "egynek jó lesz" alapon de szívesen hordja. Tőled 3 hónap járás után ez teljesen jó ajándék (lenne)
2020. aug. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Aztan kifut a vilagbol a vegen....
2020. aug. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Ez alatt a három hónap alatt nem ismerted még meg annyira, hogy valami egyedibbet, személyre szólóbbat ki tudj neki találni, kérdező?
2020. aug. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Pl?
2020. aug. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne!


Szerintem nem magának veszi a márkás holmit, hanem szponzorálják, meg amúgyis is, a rosszabb minőségű anyag surlódásnál hosszútávon kárt tehet a bőrében(mellbimbó) meg máz az izzadságos része is..


Szerintem adj neki kis törölközőt(tudod olyan szárazat, ami nedvesség hatására nyílik ki), kulacsot, sötétben világító cipőfűzőt(ha este is fut), vagy valami egészen más jellegűt:)

2020. aug. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem egy ilyen póló három hónapnyi kapcsolat után tökéletes, hiszen a kedvenc sportjával kapcsolatos és nem is tízezrekbe kerül. Nyilván ha van több pólója is, akkor ez is egy lesz a többi között, de ha a minősége jó, akkor miért ne hordaná, amikor magában edz? Egyébként sem hinném, hogy nagyon nézegetik egymást a sportolók, amikor edzenek, hogy ki mit visel. Télen meg gondolom, felvesz valami pulóvert még a pólójára, az alá meg tökéletes.

Nyugodtan vedd meg neki, az az ő szegénységi bizonyítványa, hogy ha lenézi az ajándékot az ára miatt, hiszen a szándék a lényeg, és persze az, hogy te pontosan tudod, hogy neki mennyire fontos ez a sport, amit űz.

2020. aug. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, annyit még hozzátennék, hogy az Aldis, Lidls cuccok egész jók szoktak lenni, és ha eleve sportolásra alakították ki, akkor nem gondolnám, hogy fényévekkel jobb élmény egy Nike-ban sportolni.
2020. aug. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A nike az márkás?

Fel nem venném. Minden darabjára egy nagy ocsmány pipa jelet rajzolnak, ami színben sem harmonizál a ruhadarabhoz.

2020. aug. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!