Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel nyomhatnám el magamban...

Mivel nyomhatnám el magamban ezt az érzést?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és már nagyon régtől vágyom arra, hogy anya lehessek. Tudom, hogy szinte minden ember érez ilyet, de most valahogy felerősödött ez az érzés. Sulit itthonról végzem, mivel voltak gondok. Járok mellette dolgozni és párom is van, de még ígyis túl korai. Hogy tudnám elnyomni magamban ezt az érzést?
2018. ápr. 7. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Találj olyan hobbit vagy elérendő célt, ami gyerekkel nem menne.
2018. ápr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Miért kéne elnyomni?
2018. ápr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elítélik a fiatalon szülő anyákat sajnos.
2018. ápr. 7. 17:56
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Gondolj bele gyerektől függetlenül miket szeretnél még megcsinálni. Na, azokat mindet csináld meg, mert gyerek mellett esélyed nem lesz rá. És nekem ne mondd, hogy "de ezekről lemondok, nem érdekelnek annyira, csak lehessen babám" mert ez nem igaz. Én 23évesen szültem az elsőt szintén mindig is anya akartam lenni, és 18évesen már kapartam a falat. Kitaláltam pár dolgot, azokat megcsináltuk, és aztán jöhetett a baba.

Illetve azt se felejtsd el, hogy anyagilag sem semmi (erre is megéri gondolni, eléggé lelohaszthatja a kedvet 😃). Az egészségügy szar. Ritka szerencsésnek kell lenned, hogy esztéká' keretein belül megfelelő ellátást, és hozzád állást kapj (és nem arra gondolok, hogy lenézik a fiatal anyukákat, mert hidd el, aki olyan, az lenéz aakárhány éves vagy, akárhogy nézel ki. Akár orvos, akár másik kismama...). A magándoki az 8-10ezertől határ a csillagos ég. Havi minimum 1x menned kell. Gyógyszerek/vitaminok (sosem tudtatod mi fog kelleni, én egészséges voltam, egészségesn táplálkoztam, tornáztam is, mégis cukros lettem, vérnyomás problémával). Tehát írd össze magadnak komolyan. Lenne rá keretetek?

És apa jelölt örülne ha fiatalon egész családot kellene eltartania?

Ha meg tudjátok oldani ezt mindt, jöjjön a gyerek. Ha nem, akkor várd ki míg meg tudjátok oldani.

2018. ápr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%
En is 18 körül voltam, amikor az akkori páromtól nagyon szerettem volna gyereket. Szerencsére azért gondoltam a jövőmre. Elvegeztem az egyetemet, dolgozok 2 éve jol fizető munkahelyen, ahova vissza várnak majd. A regi párommal szakítottunk, a férjem mindenben jobb nála. Sokkal jobban is szeretem, figyelmesebb, kedvesebb, jobban érzem, hogy szeret, és most 25 évesen várjuk a gyerekeinket, mert ikrek. :)
2018. ápr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!