Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatom, elég hosszúnak mondanám, de pár éve véget ért,

Időnként szoktunk beszélni, vagy épp találkozni, eleinte csak azért, mert "muszáj" volt. Már eltelt pár év, és még mindig előfordul.

De amikor szakítottunk, képben volt egy másik személy nála, tudom, hogy találkoznak meg, elég sok mindent mert megosztja velem.De, sokszor előkerül a téma, hogy legyen köztünk néha több is mint csak beszélgetés, eleinte nem zavart, de az utóbbi időben már nem szeretném. Azt mondta, hogy akkor is szeretne találkozni, ha nem történik köztünk semmi. Állítása szerint, nem akar a masik illetőtől komolyan semmit, csak azért találkozik vele, hogy ne unatkozzon, és (elvileg) ezt meg is mondta neki.


Én már komolyabban nem szeretnék tőle semmit, nekem elég ez a barátság kategória, ezt már többször is megmondtam neki.

Mégis legutóbb felhozott egy, a szakítás utáni beszélgetésünket, mikor még mindketten rosszul éreztük magunkat, és azt "ígértük" egymásnak, hogy ha 10 év múlva sem lesz senkink, akkor újra együtt leszünk. Én, erre annyit kérdeztem tőle, hogy te még mindig így gondolod? Azt mondta igen.


Mégis mire jó ez, amit csinál? Mit akar ezzel elérni?



2020. aug. 16. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

téged akar vele elérni :)

Szerintem újra összeakar jönni veled.

2020. aug. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy kis "barátság extrákkal" típusú dolgot akar elèrni nálad .
2020. aug. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kihasználna. Ne b*szd el rá az időd, legyen eszed.
2020. aug. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És azt hiszem az utolsó válasz ami találó igazán, nekem is ez a gondolat volt az első, ami eszembe jutott. :)
2020. aug. 17. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!