Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férfi ismerkedéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi ismerkedéskor kijelenti, hogy 1 év együttjárás után gyereket szeretne, akkor szinte csak anyát keres a gyerekének?

Figyelt kérdés
Elvált férfi, aki családot szeretne, én viszont még nem tartok ott, hogy ilyenen gondolkodjak plusz úgy érzem 1 év alapból sem lenne elég, hogy szülni merjek valakinek... Továbbá úgy érzem, hogy neki nem is a párkapcsolat az elsődleges, hanem inkább anyát keres a jövőbeli gyerekének.
2020. aug. 19. 18:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
igen. Nem érdekli a nő, csak a gyerek.
2020. aug. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Noren1989 ***** válasza:
40%
Inkàbb csak kicsit elmeroggyant, aki elengedte teljesen a realitàs talajàt.
2020. aug. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
1+ Esélyes, hogy homoszexuális.Ezért nem kertel, hanem adja az ukázt.
2020. aug. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Ez nagyon rossz előjel. Nem az, hogy gyereket akar, és tudja hogy mikor, hanem ez az irreálisan rövid időtáv.
2020. aug. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az életkora miatt 1 év
2020. aug. 19. 18:31
 6/16 anonim ***** válasza:
Miért hány éves?
2020. aug. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
37, elvált, családot szeretne. Most zárt le egy 1 éves kapcsolatot, mert a nő állítólag nem tudta mit akar, ő pedig nem akarta az idejét vesztegetni...
2020. aug. 19. 18:38
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Akkor nem tudom hova siet, manapság férfiaknál szerintem 50 éves korig sem késő az apaság.
2020. aug. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnálom, de ez nem így működik. Nálam az lenne a leghamarabbi, hogy ha minden klappol egy év múlva eljegyzés, kb fél évre rá esküvő, kettesben egy kis boldogság házaspárként és leghamarabb két év múlva kezdenénk el próbálkozni, de ennél hosszabb időintervallum lenne kívánatosabb.
2020. aug. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként kérdezem hogy szerintetek tényleg van ilyen aki csak anyát keres a gyermekének? Ez szerintem nem igaz, sose csinálnék gyereket olyannak akivel nem akarnék együtt megöregedni
2020. aug. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!