Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mások házasodnak, én meg még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások házasodnak, én meg még mindig egyedül vagyok 28 évesen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon elvagyok már keseredve. Mikor valakivel ismerkedtem, sose beszéltem erről, de titkon már ennyi évesen, én is arra vágynék hogy komolyan vegyenek, és egyszer a kapcsolat kilyukadjon a házasságra, nem csak mások vágynak erre, akiknek teljesült. Az is bánt, hogy az exeim is elvettek más nőket, én meg egyáltalán nem kellettem nekik, pedig én szerettem volna ha már valaki engem is szeretett volna. Szétnézek az ismerőseim között, szinte mindegyiknek gyereke van, és házasok.
2020. aug. 21. 12:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy, miért pontozz le mindenkit a kérdező?
2020. aug. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
32%
Ne parázz ilyen miatt, én 38 évesen a kutyának sem kellek. Nem biztos, hogy egy kapcsolat, vagy egy házasság gyógyír lenne.
2020. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
94%
És lesz ez még rosszabb is :)
2020. aug. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
94%
#11: Mert valami nagyon nincs rendben a fejében. Rendszeresen szórja ki ezeket a kérdéseket és érezhető, hogy nem okés szegényke. Van is egy tippem, hogy ki az, írt már privátot is.
2020. aug. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A kérdező egy büdös troll, semmi más. Már 3 különböző regisztrációról írkált nekem privátokat, egy szava se igaz.
2020. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
52%
14. Miért ne lenne okés fejben? Kétségbe van esve, joggal. Meg akarja találni a kiutat, de csak ilyen szenny válaszok vannak, amik tőled erednek.
2020. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
"Meg akarja találni a kiutat" Hagyjuk már ezt a baromságot. Ha a kiutat keresné, akkor nem tenné fel ugyanazt a kérdést 2 óránként 3 kategóriában. Az elején még normálisan állt hozzá mindenki, egy halom normális választ kapott amikre egyáltalán nem reagált, vagy csak nyomta a kifogásait. Aki felismeri, az joggal szidja. Az empátiádat tartogasd azokra, akik változtatni akarnak a sorsukra, ez nem akar, csak sajnálatot kunyerál.
2020. aug. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer leírhatnád azt is, hogy hol ismerkedsz, jársz-e valahova szórakozni, meg egyáltalán valamit magadról. Ezt, hogy nagyon elvagy keseredve, meg hogy már szinte minden ismerősöd házas, csak még te nem, már olvastuk egy párszor. Ja, azt lemerem fogadni, hogy "jó szokás" szerint itt nem ismerkedsz még véletlenül sem.
2020. aug. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!