Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak hogy vélekedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak hogy vélekedtek arról, ha a nő hobbija a sütés-főzés?

Figyelt kérdés
Szabadidőmben is szeretek kísérletezni, új ételkreációkat kipróbálni. Általában nem recept alapján csinálom, hanem saját ízlésem szerint, max. megnézem a receptet és átalakítom egy kicsit. Mindent elkészítek, nem vagyok válogatós, egyféle ételeket nem: a magyaros ételeket nem szeretem enni, így csinálni sem szoktam. Magamra naponta-kétnaponta főzök, viszem be dobozolva a munkahelyemre az ebédem (leves+főétel és süti, ha épp van még belőle). Süteményeket, tortákat nem jut időm ilyen gyakran csinálni, de egy héten 2 alkalmat (egyik biztosan hétvége) szakítok rá.

2020. aug. 21. 12:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Hat mi ritkan szexelunk (marmint szerintem nem, heti 1-2 alkalom megvan, de nem mindig van kedvunk hozza munka miatt, sokszor inkabb filmezunk es alszunk), fott kaja altalaban valami nagyon egyszeru, gyorsan elkeszitheto valami, ha extrat csinalunk, azt a parom fozi nagyreszt, mert o a szakacs, aztan megis tokeletesen megvagyunk otodik eve mar.

Szoval emberfuggo, foleg a szex resze, gondolom aki mar a falat kaparja, ha csak egy napig kimarad a szex, azt jobban megviseli, de a kaja manapsag nagyon sok embernel mar nem annyira fontos, legyen valami eheto, aztan ennyi.

2020. aug. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
52%
10. Szerintem kérhetsz.:) Számtalan kérdés van ugyanis itt, hogy nem szexel velem a férjem, vagy nem ad elég pénzt a bevásárláshoz kajára, stb. Szerinted ezek a kapcsolatok jól működnek?
2020. aug. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

#12

Előző hozzászóló véleménye:


"Nem azt írtam, hogy szexen és a jó kaján kívül nincs semmi más elvárása, viszont ha a kettő közül valamelyik tartósan hiányzik, akkor nagyon megsínyli a kapcsolat, akár szakítás is lehet."


Vagyis én is joggal elvárhatom, hogy a közösen összeadott kosztpénzből számomra finomakat és rendszeresen, ételt készítsen a férjem és kielégítő, rendszeres szexben részesítsen. Ezek szerint. Vagy nőknek ez nem jár.

2020. aug. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Örülnék neki. Nekem is ez az egyik hobbim.


26/f

2020. aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

#10 Ha ezzel nem viccelni akartál, akkor szomorú, hogy ilyesmi megfordul a fejedben. Nem lenne célravezetőbb leülni és megbeszélni egymással a kapcsolatotokban lévő problémákat?

# Szerintem ezzel semmi gond nincs, ha mindkettőtöknek megfelel. Manapság már amúgy sincsenek tipikusan női vagy férfi feladatok. Nekem intenzívebb nemi vágyam van, én szeretem ha egy kapcsolatban mindennap van orális kényeztetés, ha már szexre nem is kerül sor naponta. A kajára viszont háklis vagyok, ha valaki azt mondaná, hogy ne főzzek, inkább rendeljünk ételt, és ilyen módon akarna korlátozni, az biztosan a kapcsolat végét jelentené.

2020. aug. 21. 13:37
 16/30 A kérdező kommentje:
#13 E hozzászólásod tükrében már értem mire céloztál. Szerintem az a legjobb, ha mindkét fél kiveszi a részét egyformán az otthoni teendőkből és nem az egyik vár el mindent a másiktól.
2020. aug. 21. 13:40
 17/30 anonim ***** válasza:
Én nem várom el a nőtől, és szerintem tök jó és egy plusz, ha ez a hobbija. Viszont az nem lenne mindegy milyen gyakran és mennyit főzőcskézik, mivel én számolom a kalóriákat, valósznűleg kompromisszumokat kötnénk.
2020. aug. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
64%

Ha megtudják, hogy szeretek főzni, egyből azt hiszik, hogy ingyen bejárónő akarok lenni náluk, akinek élete álma az ura nadrágját mosni, meg a drága ueamat kérdezem meg, hogy elmehetek-e wécére.

Szóval olyan asszociációkat hoz magával a főzés mint hobbi, hogy inkább elhallgatom, amíg meg nem ismernek annyira, hogy nem feltételezik rólam ezeket.

2020. aug. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
#17 IR-es vagyok, így én is figyelek arra, hogy milyen alapanyagokból főzök. Egészségtudatos ételeket is tudok készíteni. Bár nem számolom a kalóriákat, de nem eszem magam degeszre.
2020. aug. 21. 13:58
 20/30 A kérdező kommentje:
#18 Ez olyan buta sztereotípia. Ilyen alapon attól a férfitól, aki megemlíti, hogy szeret utazni,elvárhatnám, hogy évente vigyen el x számú helyre nyaralni.
2020. aug. 21. 14:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!