Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzóbb egy gyerekes 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzóbb egy gyerekes 30 éves nő, mint egy gyerektelen, aki soha nem is akar szülni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy minden más ugyanúgy alakult az életükben és ugyanúgy nyitottak minden másra is. Csak a gyerek a különbség.
2020. aug. 23. 21:14
1 2
 11/14 Hellmano ***** válasza:
82%
Csak nem attól rettegsz, hogy valami nő a pocakodban? Én megmondom őszintén, hogy férfiként belegondolva ettől "rettegnék" , ha nő lennék, hogy bennem mozog valaki :) És tuti én sem vállalnék nőként gyereket, ha ugyanígy gondolkodnék, mint férfiként. Szóval respect az anyukáknak ilyen szinten, hogy kihordják a gyerekeket :)
2020. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11: Igen, valami ilyesmi. :)


Nagyon irtózok attól az érzéstől, amit te is mondasz, illetve eleve a drasztikus testi változástól, amit okoz. Attól, hogy korlátozza a mozgásom, valamilyen szinten tehetetlenné tesz, korlátoz a sportban, a szexben, az alvásban... És nagyon sok egyéb testi tünetet olvastam már össze anyukáktól, talán emiatt is érint nagyon érzékenyen a dolog. Még a szoptatás is. És ez egyébként teljesen független a gyerekektől, mert őket tényleg nagyon szeretem, tanítottam is egy időben kisebbeket. De a terheshas látványától már kiborulok.


Lehet, kattant vagyok, nem tagadom, de az az igazság, hogy nem vágyom olyan veszettül saját gyerekre sem, hogy ezen a (számomra nem létező) problémán törjem a fejem. Ha így lenne, akkor lehet, hogy gondnak érezném. Máséval teljesen rendben vagyok.

2020. aug. 23. 22:03
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem simán jó a gyermektelen, nem akaró gyereket, de jó lenne egy egy gyermekes is, feltéve, ha a gyerek árva, vagy (elnézést) full elhagyta az apja.

Nekem nincs.

2020. aug. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Számomra a gyerekes nők, velük tudok komolyabbat tervezni. De ez saját vélemény.
2020. aug. 25. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!