Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Nem unatkozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Nem unatkozó kisfiúk! Komolyan érdekelne, hogy a cicanyelves puncik esztétikai értéke tényleg ilyen silány? :D De miért?

Figyelt kérdés

A kérdés megfogalmazása lehet érdekes, de értitek. Aki kötözködni akar minden szavammal, hát egészségére!:D

Lényegében az érdekelne, hogy van olyan h szép és csúnya punci, és van aki ki is kéri magának, hogy márpedig ilyen punciba nem teszi be a kukacát, mert rojtos, szétb*szott, és egyebek. Nem tudom, aki értelmes, az tudja, hogy a használtság és a kinézet között, azért vajmi kevés az összefüggés. Max a kor és a genetika. Sóval érdekelne, hogy szexuálisan mennyire meghatározó, hogy az adott lánynak milyen a puncija.

Kíméljenek a "nekem szép, és normális a puncim" típusú értelmes hozzászólok!!!

Előre is köszi a válaszokat!


2010. aug. 5. 14:17
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
78%
A kilógó kis dolgokat jó nyelvvel és kézzel birizgálni. Engem izgat, ha van cicanyelv.
2010. aug. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

hát ezen az oldalon már tényleg volt pár ami zavarna. :-S

24F

2010. aug. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt szerencsém ilyenhez. Azóta is reménykedem, hogy találok még ilyet. Ritkább mint gondolná az ember. :(
2010. aug. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Igen, valóban ritka, ami eléggé kilóg, és még ízléses is. Ezt már én is hallottam több férfitól.

És hidd el hogy buknak rá ;) A bulvár híreknek meg ne higyj.

2010. aug. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Mostanában a kislányos a pinadivat. ( Ld. a megnevezést is: punci, puncika stb.) Pedig a világhódító az igazi felnőtt pina, amiből már általában kidugja a cica a nyelvét bőven. Ami már igazán szexre, szerelemre, szülésre érett. Gyönyört tud adni és el is várja.
2010. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
:)
2010. aug. 11. 14:22
 27/36 anonim ***** válasza:

Nem gond a "cicanyelv":)

Ezeket a cikkeket csak azért terjesztik mert sok hülye nő elhiszi, hogy tényleg nem tetszik a pasiknak és ezért plasztikáztatja amiből ők rengeteg pénzt nyernek.Egyszerű üzleti fogás, olyan mint a hirdetések, hogy pénisz növelés, és akkor a sok hülye férfi akinek 15körüli a pénisze bedőlnek az ilyennek, tehát az ilyen reklámok, hirdetések az emberek kishitűségét, kisebbrendűségi érzéseit hivatottak kihasználni, ne dőljetek be ilyeneknek!

20f

2010. aug. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Nemszép de ha szép csajról van szó szerintem mindegy.
2010. aug. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Csak azért írjátok mi, hogy felpontozzalak?:D

De végül is értelmes válaszok, ha pozitív, hanem, ezért pontozok.:)

Linket néztétek?

2010. aug. 11. 14:58
 30/36 anonim ***** válasza:

Előfordulhatnak nagyon extrém puncik amik egy pillanatra elriasztanának, de valószínűleg akkor is megdugnám. Nem hiszem, hogy valaha is elhagynák a számat az "ebbe be nem teszem" szavak. Örömmel fogadok mindenfél puncit:)

21F

2010. aug. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!