Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Nem unatkozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Nem unatkozó kisfiúk! Komolyan érdekelne, hogy a cicanyelves puncik esztétikai értéke tényleg ilyen silány? :D De miért?

Figyelt kérdés

A kérdés megfogalmazása lehet érdekes, de értitek. Aki kötözködni akar minden szavammal, hát egészségére!:D

Lényegében az érdekelne, hogy van olyan h szép és csúnya punci, és van aki ki is kéri magának, hogy márpedig ilyen punciba nem teszi be a kukacát, mert rojtos, szétb*szott, és egyebek. Nem tudom, aki értelmes, az tudja, hogy a használtság és a kinézet között, azért vajmi kevés az összefüggés. Max a kor és a genetika. Sóval érdekelne, hogy szexuálisan mennyire meghatározó, hogy az adott lánynak milyen a puncija.

Kíméljenek a "nekem szép, és normális a puncim" típusú értelmes hozzászólok!!!

Előre is köszi a válaszokat!


2010. aug. 5. 14:17
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Nem csak azért írtam, hogy felpontozz ,nem érdekel hány %-os vagyok.Gondolom neked sem számít, ha a pasid farka nicns meg 20 centi, vagy görbe egy kicsit, nekem pl felfelé kicsit görbül, még sem teszek fel ilyen kérdést, hogy zavarja e a lányokat.
2010. aug. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:49

Értelek, de mégis csak érdekelt, mert vhol meg vérlázító. És ha érdekel, akkor eltaláltad, abszolúte nem érdekel, a másikkal nem ezért vagyok, vagy nem ezért szeretem. De még ha vmi szélsőség is, és nagyon nem bejövős, akkor sem verem nagydobra, és indítok topicot, vagy beszélem ki..:D

Azért felpontozlak!:)

2010. aug. 11. 17:54
 33/36 anonim válasza:
nekem is cicanyelves, és nagyon meglepődtem, hogy miközben itt olvasgattam, tényleg nagyon sokan írjátok, hogy nektek is ilyen van, meg hogy ezt szeretik :S én azt hittem, hogy ez visszataszító.. de örülök, több az önbizlmam :D
2010. dec. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Nő vagyok ugyan és nekem ilyesmi van:

[link]

De sehogy sem tudom megszerettetni magammal. Szerintem csúnya a cicanyelv, de hát a pasiknak kell szeretniük :D

2010. dec. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Annyira sajnálom, hogy oké, biztos van olyan hogy tetszik, nem tetszik, de mintha ez már ilyen hülye divattá nőtte ki volna magát, már bele van magyarázva, hogy ez nem szép, ez nem tetszhet. Sokan nem is filoznánk ezen, ha nem lenne ilyen butus a világ, és kezelné ilyen primitív módon a szexualitást, és a nemiséget. Tömören és röviden, aki tudja miről beszélek, az érti.
2011. jan. 1. 15:54
 36/36 loverman válasza:
Én személy szerint odavagyok a cicanyelves punciért. Minél nagyobb, annál jobb.
2011. jan. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!