Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Nem unatkozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Nem unatkozó kisfiúk! Komolyan érdekelne, hogy a cicanyelves puncik esztétikai értéke tényleg ilyen silány? :D De miért?

Figyelt kérdés

A kérdés megfogalmazása lehet érdekes, de értitek. Aki kötözködni akar minden szavammal, hát egészségére!:D

Lényegében az érdekelne, hogy van olyan h szép és csúnya punci, és van aki ki is kéri magának, hogy márpedig ilyen punciba nem teszi be a kukacát, mert rojtos, szétb*szott, és egyebek. Nem tudom, aki értelmes, az tudja, hogy a használtság és a kinézet között, azért vajmi kevés az összefüggés. Max a kor és a genetika. Sóval érdekelne, hogy szexuálisan mennyire meghatározó, hogy az adott lánynak milyen a puncija.

Kíméljenek a "nekem szép, és normális a puncim" típusú értelmes hozzászólok!!!

Előre is köszi a válaszokat!


2010. aug. 5. 14:17
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Ne azt írjátok, amit hallani akar az ember(nő), tényleg a frankót, de köszi az értelmes válaszokat, meg is vagyok lepődve!:D
2010. aug. 5. 14:32
 12/36 anonim ***** válasza:
Ja, és felőlem szőrös is lehet. Én a 70-es években születtem (-:
2010. aug. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi bajuk sokaknak ezzel a fajta puncival, nekem tetszik :)
2010. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
74%

Az én barátnömnek ilyen van, de engem kicsit se zavar.

22/F

2010. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
A linken nem a képre gondoltam, hanem magára a tartalomra, amit mellesleg nő írt.. cicanyelves punci, nem is tudom linkeljek-e, de az nem a képen látható hölgy típusú punci.
2010. aug. 5. 14:39
 16/36 A kérdező kommentje:

Na pl. ezen az oldalon: [link]

Ok, van ott durvább is, de ésszel ócsárolnia női nemet!;)

2010. aug. 5. 14:40
 17/36 anonim ***** válasza:
Amelyik furán néz ki azt nem szívesen nyalnám,de azért, ha máshol szép a lány dugás lehet, hogy lenne. Én nagyon szeretem nézegetni fogdosni stb, ezért sokat számít a kinézete.
2010. aug. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Te jó Isten!

Azon az oldalon [link]

a 12.képen (buksi69),szóval azon a képen mi lóg ki abból a punciból????:S már láttam ezt a képet, de ez már tényleg undorító.

Amúgy meg van akinek számít,hogy néz ki, van akinek nem.

2010. aug. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Az tényleg fura kicsit, de van akinek ez is jön. Maradjunk az első 8képnél, pl..
2010. aug. 5. 14:54
 20/36 anonim ***** válasza:
59%

Lány vagyok ugyan, de nekem is ilyen puncim van. A jelenlegi barátom imádja és az exeimnek is nagyon tetszett.

Szerintem, ha egy pasi szeret egy nőt, akkor meglátja a jó oldalát is az ilyen fajta puncinak. Meg amúgy tényleg sokan is vannak, akik imádják :-)

2010. aug. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!