Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 év körüli nők, tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év körüli nők, tudnátok vonzódni egy 22 éves fiú/férfihez?

Figyelt kérdés
2020. aug. 25. 22:24
1 2
 1/16 Lachesys ***** válasza:
57%
Vonzodni tudnék, de nem hinnék a közös jövőben. Egy ilyen fiú még élni akar az esetek 90%aban és meg sem fordul a fejében hogy 3 éven belül gyerek. Egy 30 éves nő aki akar még gyereket az viszont már nem totojazik ilyen jarogassunk kapcsolatokban. Ha nem akar gyereket, esetlegm
2020. aug. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Velem pont most történt meg
2020. aug. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is 30 vagyok 1es és még nem akarok gyereket
2020. aug. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Lachesys ***** válasza:
7%
Oké, csak majd 36 évesen ne sírj hogy lombikra kell járnod.
2020. aug. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem fogok ne aggódj. Van ismerősöm aki 40évesen szült még se járt lombikra okostojás
2020. aug. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A 25 évesek is járnak lombikra ha nincs használható petevezetékük mert elzáródott, vagy méhen kívülije volt több is, ez ettől függ nem attól hogy hány éves.
2020. aug. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Lachesys ***** válasza:
30%

Igen van aki szül 45 évesen is. De 35 felett rohamosan csokken a termékenység és nő a genetikai betegségek aránya. És hidd el a meddőségi ambulancián nem a 25 evesek a többség:)


Nekem amúgy mindegy, de hiába hangoskodtok a biologiaval felesleges küzdeni. Nem mondom H nem lehettek szerencsések de ne vegyél mérget H majd sétagalopp lesz a szulesig vezető út 40 évesen mert baromira benne van a pakliban az ellenkezője.

2020. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

A cicahisztihez: anyám is 40 évesen szült, én sem fogok hamarabb. Annyira nem akarok gyereket, hogy bevállaljam sokkal korábban, mint szeretném, hogy legyen. Akkor inkább nem lesz, ha akkor már nem lehet, mikor tényleg szeretném. Nem értem ezt a gyökér felfogást... Vagy akkor lesz gyerekem, mikor én akarom, vagy inkább ne legyen, kész.


A kérdezőnek: Nem, nem hiszek a nagy korkülönbségekben. +-4-5 év nálam a maximum.

2020. aug. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak azt kellene felfognod hogy nem minden ember teste egyforma, és nem kellene személyes sértésnek venni ha valaki később is alkalmas rá. Majd szépen egyedileg kiderül ki mire alkalmas, de azért mert Lakatos Dzsennike ideje lejár 25 évesen, van akié sokkal később. Próbáld meg nem uniformizálni az embereket és ne szomorkodj ha valaki nem felel meg az elméletednek. Bocs ha épp később is könnyű volt szülni valakinek, remélem ezt nem fogod fel személyes kudarcnak.
2020. aug. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Lachesys ***** válasza:
Egyáltalán nem fogom fel, nekem aztán tök mindegy, én sem szültem meg. De tisztában vagyok vele hogy mit kockáztatok. Az én anyám is 42 évesen szült, de előttem wlnis vételt, én meg koraszülött voltam:D de mondom nekem tök mindegy mit csináltok, csak orvosi tényekkel ne vitatkozzatok már. Semmi olyat nem írtam H nem lehettek szerencsések, csak H pont lehettek baromira nem azok is. Fáj az igazság?
2020. aug. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!