Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nőnél mi a helyes reakció,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnél mi a helyes reakció, ha nyilvánosan megalázzák a külseje miatt?

Figyelt kérdés
Nem egyszer fordult elő velem, nem tudtam mi a helyes reakció, próbáltam viccnek venni, de biztos látszott rajtam a megalázottság. Mit lehet tenni egy ilyen helyzetben?

2020. aug. 26. 18:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
98%
Nekem is volt olyan, hogy valami random biós csoport éppen engem beszéltek ki a fülem hallatára, hogy hogy lehetek ilyen vékony, meg még inkább nem folytatnám. Nem foglalkoztam velük, mert nem érdemes. De ha ismerősök, vagy bárki kérdezné, akkor sem érdekelne engem, gondoljanak, amit akarnak. Viszont miért fordul elő ilyen sokszor?
2020. aug. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
96%
Ilywnkor tök nyugisan válaszolj vissza, hogy nekik se árzana egy egész alakos tükör. Hidd el, az ilyeneknek saját magukkal van problémájuk és rád vetítik ki, mert egy nyomik.
2020. aug. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy példa jut eszembe, kisebb mellem van, régebben emiatt ki se húztam magam rendesen sokszor, és ismerősök voltunk, 3 fiú és én aki ott vártunk együtt valakit elkezdtek témázgatni hogy milyen jó a nagy mell és közben néztek engem hogy lássák a hatást. Csak egy a bibi, utána hallottam 2-t közülük hogy egy nagy mellű nővel ugyanezt csinálták, neki meg azzal próbálkoztak hogy a nagy az milyen ronda. Szóval ezeknek tökmindegy. Olvasd el egyszer cikkek alatt kommenteket hogy ocsmányozzák az egyértelműn szép nőket. Reakció? Nem tudom, esetleg gondolj arra, legalább nem fingott az orrod alá, lehet az még rosszabb lenne :) Inkább szóljon be.
2020. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
91%
Mondd hogy közöd mint eszed
2020. aug. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyen emberekkel nem kell foglalkozni, annyit sem érnek, hogy csak egy mukkanással is reagálj a beszólogatásaikra. Semmi többek ezek, csak frusztrált vesztesek alacsony IQ-val és EQ-val. Pont,mint az egyik válaszoló írta, hogy a vonaton takarítók szólogattak be neki. Tudják, hogy egy vesztesek, csak ennyire vitték, hogy takarítanak, ez azért bosszantja őket, aztán ilyenekben találnak vígaszt, szórakozást, hogy másokat bántanak. Ahhoz ugye nincs elég eszük, hogy normális szórakozást találjanak maguknak, vagy netalán fejlődjenek, hogy ne legyen ennyire elb..ott életük.
2020. aug. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

dogoljenek meg az ilyenek...


Nekem rengeteg ilyen sztorim van.Nem volna eleg 1 nap, hogy az egeszet leirjam.

pl:

Egy zarandoklatra mentem a baratnoimmel.Kb 15-16 eves. Egy kisebb epuletben szalltunk meg egy templom mellett, ahol a szobakban 5-6 voltunk.A masik szobaban fiuk voltak, az at jott a legfiatalabb hozzank. Nalam olyan 4 evvel volt fiatalabb. Elkezdte hogy a tobbi fiu azt beszeli hogy en milyen gebe vagyok, es hogy nekik soha nem kellene ilyen ocsmany feleseg mint en :))... es O ezt teljes mertekben jova hagyta, es helyeselte, hogy a magam fajtaknak valami takarito cegnel a helyuk, meg ha olyan sovany felesege lenne mint en, kibaszna a hazbol. Na szerinted 10 ember fule hallatara, 16 evesen, ugy hogy ott voltak a szulei a foldszinte, mit tudtam volna erre reagalni??

A masik tortenet, hogy a legjobb baratnom apja, folyamatosan megalazott a munkasai elott. Csontinak nevezett el, es az egesz munkas, akik naluk dolgoztak ugy hivtak... akarhanyszor mentek a baratnomekhez, olyanokat orditottak utanam hogy " hogy kaptal a sovany pinadra nadragot??".

Az akkori legjobb baratnom folyatamatosan gebenek nevezett...

Aztan meg gunyolodtak a feher borom miatt, a magassagom miatt, az orrom miatt, a szemem miatt... MINDEN MIATT.

2020. aug. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudsz tenni, hogy elkerülöd az embereket. Sajnos annyi undorító lény él a társadalomban, hogy szép lassan kikészítik az eltérő külsejűeket.
2020. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
98%

Na, azért ne vegyük egy kalap alá a takarítókat!

Nem mindenki tróger tripák csak azért, mert takarít!!

2020. aug. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Velem is voltak ilyenek,nem szóltam vissza,a buszmegállóban álldogáló hülyegyerek,meg a munkások nem igazán izgattak.Egy ideig rosszul érint,mert úgy érzem,nem állok ki magamért,de belegondolva meg semmi értelme nem lenne.Ha ilyen barátaid vannak,az viszont szép.Biztos,hogy nem barátkoznék ilyenekkel.Amúgy fogadok rá,hogy semmi baj sincs veled külsőleg.Az idióta férfiak meg néhány nő is már átlag alattinak gondol egy nőt,ha éppen nem 50 kiló,nem agyonszolizott,meg szőke kb.Ügyet se rájuk!
2020. aug. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

#16


Ja, aztán majd pár év múlva ezek a kis alázgatós nyomorékok örülnének legjobban egy vékony, csinos barátnőnek, de mivel többnyire ők sem a matyóhímzés kategóriába tartoznak és még bunkók is, mint a föld, örülhetnek annak is, ha egy bálna jut nekik.

Érdekes amúgy, ha belegondolok, igazán jóképű, csinos, sikeres férfit még nem láttam beszólogatni, csúfolódni.

A selejtek szokása ez, mert mással nem tudják a figyelmet felkelteni. Szánalom!

2020. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!