Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy rezidensként ilyen oldalakon vagyok fenn?

Figyelt kérdés
Anyukám és legjobb barátnőim szerint nem vet rám jó fényt, veszélyes lehet, hogy ismerős meglát ott és emiatt ellehetetlenít. A bemutatkozásomban nincs feltüntetve szándékosan a munkám, képeket viszont tettem fel, hisz egy fotó nélküli profilra senki nem fog írni. Nagyon sokat dolgozom, ügyelnem is sokszor kell, így jelen élethelyzetemben inkább csak barátság extrákkal jellegű viszonyra vágyom sok közös programmal. Inkább a korosztályomra keresek rá, maximum 40 éves korig jöhet valaki számításba.

2020. aug. 30. 08:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

"hogy ott talán értelmesebb férfiak vannak,"


Akkor nem pénzért akarnának nőt venni.

2020. aug. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

A PUNCS prostis oldal, a TINDER meg simán kúrópartner kereső.


Ugye nem fogsz csodálkozni, ha egyházi fenntartású helyre nem vesznek fel, vagy ha valahol egyből cumit kér a főnök?

2020. aug. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
A puncson szerintem pont, hogy olyan ferfiak vannak fenn, akik szexkapcsolatot keresnek a feleseguk mellett, vagy olyan egyedulalloak akik nem akarnak udvarolgatni, baratnot tartani csak a lenyegre kivancsiak. Persze mindez nagyon jopofan van beallitva, meg hogy milyen meno, szerintem szegyen egy nore nezve, hogy ilyen helyen arulja magat.
2020. aug. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

#12 Állami fenntartású intézményben dolgozom. Egyébként is atesita vagyok.

#13 Az eddig rámírtak között vannak ilyenek is szép számmal, de az üzenete alapján teljesen normálisnak tűnő egyedülálló férfi is. Majd meglátom, hogy mi sül ki a beszélgetésből. Az viszont nem tetszik, hogy a férfiak nem tudnak korlátlan üzenetet küldeni, csak ha fizetnek prémium tagságot. Nem árulom magam, ha valaki pénzelni szeretne, őt nagyon hatátozottan visszautasítanám. Az adatlapomra kiírtam, hogy támogatotti-támogatói viszony szóba sem jöhet.

2020. aug. 30. 11:29
 15/24 anonim ***** válasza:
78%
Akkor viszont olyan, mintha a patikaban akarnal kenyeret venni. :)
2020. aug. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Lachesys ***** válasza:
59%

Én is rezidens vagyok, és nem haragudj de ha te a puncson keresel pasit és kiirod H nem támogatot akkor butabb vagy mint egy kosár marharepa :D miért nem badoozol akkor már? Puncs a legotvarabb hely. Ez valami kamu, főleg H rögtön az nem tetszik H a másiknak ott fizetni kell. Mit vársz egy burkolt krvazo oldalon?

Szerintem reggeli rosszlanyokra, hogy amúgy te komoly kapcsolatot keresel. 😂

2020. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

KAMU!


Csak egy troll a kérdező.

2020. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Mindegy: az a magánéletedhez tartozik.
2020. aug. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

#16 Azért a rosszlányokon (fél)meztelen képekkel jelen levő, tételesen felsorolt szolgáltatási listával rendelkező nőkhöz ne hasonlíts. Adok neki pár napot, ha senkivel nem alakul ki érdemi kommunikáció, akkor törlöm.

#17 Semmi okom nem lenne kamuzni, nem szoktam, most sem teszem.

2020. aug. 30. 12:35
 20/24 Lachesys ***** válasza:
100%
De kb annyira logikus amit a puncson csinálsz, mintha a rosszlanyokon keresned a lelkitarsad:D
2020. aug. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!