Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy rezidensként ilyen oldalakon vagyok fenn?

Figyelt kérdés
Anyukám és legjobb barátnőim szerint nem vet rám jó fényt, veszélyes lehet, hogy ismerős meglát ott és emiatt ellehetetlenít. A bemutatkozásomban nincs feltüntetve szándékosan a munkám, képeket viszont tettem fel, hisz egy fotó nélküli profilra senki nem fog írni. Nagyon sokat dolgozom, ügyelnem is sokszor kell, így jelen élethelyzetemben inkább csak barátság extrákkal jellegű viszonyra vágyom sok közös programmal. Inkább a korosztályomra keresek rá, maximum 40 éves korig jöhet valaki számításba.

2020. aug. 30. 08:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
De mit akarsz a Puncson? Az egy luxusprostis oldal. Pont olyan ott fent lenni, mint a Rosszlányokon, csak itt nem előre kell kidobni ami van, hanem fizetés után. De ugyanúgy pénzért dugni hajlandó nők vannak rajta, ha te nem ilyen vagy, akkor nem értem mit csinálsz ott. A Tinder nem gáz.
2020. aug. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Én tindereztem,ott találtam meg a páromat. Sok orvostanhallgató volt fent,orvosok is. Beszélgettem velük,az egyik azon az egyetemen oktat,ahova én járok. Szerintem semmi ciki nincs ebben. Senkinek semmi köze a magánéletedhez.

Egy medika

2020. aug. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Semmit nem gondolok ,és nem is gond.Attól,hogy szakorvos tanonc vagy,te sem vagy különb,mint a többi tucat a tinderen meg egyéb húspiacokon.
2020. aug. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
újabb puncs mosdató, bujtatott reklám, nem is tudom a hanyadik amit látok itt
2020. aug. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!