Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak számomra félelmetes ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak számomra félelmetes ha kinyomozza társkeresőről a facebookom?

Figyelt kérdés
2020. aug. 30. 18:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azzal még nincs gond ha re keres valakire. Én is rá szoktam. De azt már utalom ha egyből bejelol vagy ramir Facebookon anélkül hogy a tarskereson egy szót is váltottunk volna.
2020. aug. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
58%

10#

Dehogynem.Csak eljátsza itt a tragikát.Mindenki megnézi azt,ami nyilvánosan elérhető,nincs benne semmi.Pff.

2020. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az, sokkal konnyebb ott kommunikalni, plane ha fizetos tarskereso. A felelmetes az lenne, ha esetleg az elutasitas utan sem kopna le.
2020. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
63%
Mondjuk minek van Fészed, ha nem lehet rád írni?
2020. aug. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
71%
Mondjuk azért mert az ember az ismerőseivel akar beszélgetni nem idegenekkel.
2020. aug. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
67%
Ez teljesen normális,és nem kell hozzá zseninek lenni.
2020. aug. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Dehogy normális! Volt egy csávó, Tinderen szétmatcheltem magunkat, mert egy játszmázó kis gyökérnek tűnt - hát nem megtalált Facen is?! Mondom oké, nem akarom tudni, hogy találtál meg, de többet nem dumálunk, az is tuti... szóval ment azonnal a szűrt üzik közé. Emberkék, ha nem adjuk meg nektek a nevünket elsőre, tudd, hogy azért, mert nem jöttök be nekünk! Ez ennyi. És ezek után tovább keresni nálam a durva zaklatás kategóriája...és baxottul félelmetes is.
2020. dec. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17-es,valahonnan cak megtudta a neved! Nekem is az a véleményem,hogy mi öntésünk a face,az is,hogy kinek mit engedünk látni a proflunkból. Be kell állítani,hogy csak olyan találjon Rád akivel legalább 1 közös ismerősöd van. Ezzel legalább a tökidegent kiszűröd.
2020. dec. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!