Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves lányok,benne lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lányok,benne lennétek abba,hogy 40 éves pasival alszotok?

Figyelt kérdés
szex nélkül,csak összebújva
2020. szept. 2. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Miért?
2020. szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Eleggé betegesnek tűnsz, szerintem kerülnének téged...
2020. szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

"szex nélkül,csak összebújva". Ahhaaa


Nem

2020. szept. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

És miért lennék benne? Nekem miért jó? Hogy egy apám korú idegen pasas tapperoljon és rám álljon neki reggel?


Mennyit fizetsz? Mert végülis prostinak óradíjban megéri...

2020. szept. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Kizárt.
2020. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Fúj bmeg
2020. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Hogy mennyi szánalmas képmutató ember van itt,persze a valóságban rengetegnek van ilyen kapcsolata 40-es pasival,de gondolom nem alszanak együtt..
2020. szept. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aludni? Nem köszi, összebújva aludni a párommal szeretek, simán egymás mellett max. barátnővel, vagy egyedül, egy kvázi idegennel nem szívesen. Ha tetszene a férfi akkor ágyba bújnék vele, egy jól karbantartott negyvenes nem akadály, bár nem ilyen nyámnyila "csak aludni" perverziókat kielégíteni. Privátot nem kérek, 18 se vagyok már, illetve párom is van.
2020. szept. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7: és az téged mit érdekel, mások mit csinálnak? Irigykedsz? Én nem irigylem se a fiatal lányokat ebben a szituban, sem az idős pasikat. De ő dolguk, tőlem azt csinálnak, amit akarnak, én nem ítélem el. De mint láthatod, a többségnek nem jön be ez a felállás. A nőknek tényleg fontos az érzelem, csak ti a saját fejetekkel gondolkodtok, ezért nem értitek. Közben meg irigylitek azokat, akik így könnyen jutnak pénzhez, illetve azokat, akik így könnyen jutnak szexhez. Egészségükre!
2020. szept. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!