Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 52 éves férfi 18 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

52 éves férfi 18 éves lány kapcsolatot miért itélik el sokan?

Figyelt kérdés
Ha ők tényleg szerelmesek,hol számít a kor?
2020. júl. 16. 08:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Mert az öregapja lehetne és teljessen más korszak. Szerelem...hadjuk már.

Ám én nem ítélem el, pont nem érdekel, éntőlem lehet 80 evéssel is!

N28

2020. júl. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Szerelem... az.
2020. júl. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

Akár lehet szerelem is, még ha rövidtávra szóló, akkor is.

Minden nagyobb korkülönbséges kapcsolatot negatívan bírál a társadalom mert nem a megszokott, "élet rendje" szerinti. Ráadásul érdeket látnak mögötte. nehezen elképzelhető,hogy egy ennyire fiatal lány egy idősödő, esetleg egészségügyi problémával küzdő, talán idősebb gyerekes férfit vonzónak talál.

Ahogy a férfit is inkább a hiúság, a fiatal lány iránt érzett szexuális vonzalom, kapuzárási pánik vezérli.


Nem tudom elképzelni a közös érdeklődést, az azonos problémákat, a mélyebb beszélgetést, a társasági/baráti közösséget.


Ennek ellenére manapság már minden működhet, nem kell vele foglalkozni.

2020. júl. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Azért az nagyon gáz, hogy valakit kapcsolatban lévőnek tartanak, miközben csak a saját gyerekével megy bevásárolni:DD Ott már komoly kényszerképzet van szerintem az ilyen embereknél.
2020. júl. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Szerelmesek, ja. A nagypapi kihasználja a kis naiv kislányt.


Rengeteg közös lehet bennetek.

2020. júl. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Azért mert ez nem őszinte szerelem. A lány komplexusos, a férfi még kihasználja.
2020. júl. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Mert ez nem normális. Valamelyik vagy mindkét fél küzd valami mentális problémával,amiről valszeg nem tud. Most vagyok 30 de még így is taszítanak az 50es pasik. Már az is az apám lehetne. Nem egészséges az ilyen hidd el.
2020. júl. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

Elképzelhetetlennek tartom, pl. én már 5-10 év eltérés problémáit is érzékelem, más annyi is olyan különbségeket alakít ki közöttünk, ami miatt nehezen értjük meg egymást, így nem tudnék szerelmes lenni egy ilyen emberbe.


Amúgy hogy képzeled el a jövōjét ennek a két embernek?

2020. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Még mielött valaki megkövezne,nem róllam van szó a kérdésben,hanem egy itteni lány irt nekem hogy ismer 1 ilyen párt és szerinte teljesen normális.pontosan ezt irta amit fent is olvashattok: "Ha ők tényleg szerelmesek, hol számít a kor? "


Én irtam neki hogy ez szerintem sem normális de ő szerint az.

2020. júl. 16. 10:34
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
majdnem két generáció van köztük, de vannak közösségek, kultúrkörök ahol ez normális. Vagy anyagi körök...
2020. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!