Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyasmi férfi, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyasmi férfi, mint ez, akit leírok? Érdekel a szemszöge! Vagy olyan nő, akinek van vagy volt ilyen párja? Tapasztalat érdekel ilyen férfival!

Figyelt kérdés

A férfi, akivel ismerkedek, remgeteget dolgozik, mellette gyúr. Ha nem dolgozik, duplán gyúr. Munkájához kell az erő. 190 körüli izomkolosszus. Még sose volt olyan férfi az életemben, aki ennyit dolgozik, meg aki ennyire nagydarab erős ember. Valami 120-130 kiló.

Ennek ellenére szimpatikus. Nem az esetem, de vonz, hogy olyan más, mint minden más eddigi életemben.

Azt vettem rajta észre, magányos. Hisz csak a munka van neki, jó ideje nincs nője.

Van 1 negatív tulajdonsága. Ha felhúzzák, akkor káromkodva puffog. Felpaprikázza magát. Ez ellenem még sosem irányult, de ha párkapcsolatban lennénk, akkor előbb-utóbb bekövetkezne, és akkor lehet beszarnék, ha egy 190 magas kétajtós szekrény dühöngene rám.

Azt sem tudom, a szex milyen lehet, mikor legalább 2× olyan nehéz, mint én. Szóval egy csomó fenntartásom van, de mellette szól, hogy annak ellenére vonz, nem az esetem, és hogy szimpatikus. Van, ami nem tetszik benne persze, pl. hogy felvágós.


2020. szept. 3. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Hát.. majd amikor párszor megcsapkod úgy, hogy az intenzíven kötsz ki, megtudod, hogy milyen.
2020. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Nem az eseted és azon sem tudsz változtatni hogy felvágos tehát kapcsolatra se kéne sőt még össze is verne ha kapcsolatba lennétek voltam már ennek élőtanuja.

Hidd el lesz több negatív tulajdonságai is majd ha együtt lesztek minimum 1 evig kijön az összes.

2020. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Az ilyen nagy állatok többségétől nem kell tartani, ismerek jónéhányat. Valószínűleg tisztában van az erejével és nem viselkedne úgy, hogy félned kelljen tőle. Egyik legjobb barátom is hasonló, egy kenyérre kenhető gyerek. Ő is puffog, meg hőbörög, de aztán lenyugszik ugyanolyan gyorsan mint ahogy felhúzta magát.


Itt tuti sokan lefogják szólni mert nagy és erős, na meg dolgozik is.. :D

2020. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
54%
Én hasonló vagyok, csak nem 190cm es nem felvágós 😅
2020. szept. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha Neked szimpatikus ismerkedj Vele, de óvatosan addig amíg nem tudod milyen. Lehet,hogy egy melegszívű óriásmackó, de az is lehet,hogy fizikai munkásként, olyan közegben mozog ahol valóban eldurran az agya és üvölt. Akár Veled is, ha ezt szokta meg.
2020. szept. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Egyébként a 190 cm-hez nem olyan sok a 120-130 kg ha izmos.
2020. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem? Xdddd

De. Sok :)

2020. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem építőmunkás, hanem rendőr amúgy. Nem tom. Azt hiszem, szeretnék közelebb kerülni hozzá, úgy értem, folytatnám az ismerkedést. Csak ha meggondolom magam, kiábrándít valamivel, akkor ne legye gáz, ha elhagyom, vagy korai szakaszban megszakítom a randizás fonalát. Ijesztő, na. :D Bár azt nem állítom, hogy félek tőle, de az tény, hogy nem ismerem 100%-osan, ezért tartok tőle.
2020. szept. 3. 21:53
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendőr akkor meg főleg vigyázni kell vele mivel vissza élhet az emberi jogokkal Is minden féle következmény nélkül

Volt hogy megfenyegetett az exem

Elég morbid módon de erről nem beszélek

2020. szept. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!