Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha egy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha egy kapcsolatban lévő nő rendszeresen elég egyértelmű jeleket adna, hogy vonzódik hozzád?

Figyelt kérdés
Emberileg is kiábrándulnál vele, ezért igyekeznél kerülni? Vagy beszélgetnél/barátkoznál vele, de tovább nem mennél a kapcsolata miatt? Vagy úgy volnál vele, az a kapcsolat nem a te dolgod, ha kölcsönösna vonzalom, miért ne kezdeményezz?
2020. szept. 4. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Előbb váljon el, aztán majd jelezhet.
2020. szept. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Emlékeztetném párjára, hogy ne csak én érezzem magam furán;)
2020. szept. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Én nem -bírtam neki ellenállni, egyszerűen nem ment. Lebuktunk, összejöttünk, és szerintem velem is megcsinálta ugyan ezt mint az elottem levovel.
2020. szept. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aki hazudozik a házastársanak, az a szeretőjének is fog. A " majd elválok, majd szakítunk, stb" a semmi kategória.
2020. szept. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Beszélgetnék, barátkoznék vele,de csak egy határig.
2020. szept. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hanyagolnám, távolodnék tőle.
2020. szept. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!