Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a férfiaknál rendben van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a férfiaknál rendben van Egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt. Azt mondta, hogy igen ha meglát egy jó nőt tetszik neki és eszébe jut, hogy jó lenne,de mégsem, mert engem szeret. Ezzel mindegyik férfi így van tényleg?
2020. szept. 5. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem, nem minden férfi ilyen.
2020. szept. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2020. szept. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Kamu. Ha tehetné, rámászna, ahogy minden férfi.
2020. szept. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
33%
Miért kérdező, neked nem tetszenek más pasik?
2020. szept. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Ez mindkét nem legtöbb tagjánál ïgy van. És sokan nem is állnak meg a fantáziálásnál.
2020. szept. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Nincs rendben. Sajnos nők és férfiak között is sok van ilyen.
2020. szept. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az a lényeg hogy veled van, és hogy bízik benned , és ezt elmondja.


De van másmilyen férfi is egyébként, az én agyam például sosem a szex körül forgott. Inkább olyan megközelítéssel vagyok egy kapcsolat felé, mint egy nő. Biztonság, egymás támogatása, motiválása, romantika, apró érintések, összebújás, csók, a szex pedig hab a tortán. Mikor volt párom eszembe sem jutott hogy most én azt a másik nőt de leteperném....

Viszont tény hogy a férfiak többsége nem ilyen...

2020. szept. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!