Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan "csábíthatnám" el újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "csábíthatnám" el újra a feleségem? Virág, ajándék, beszélgetés stb kilőve, mert "haragszik". Feromon tartalmú parfümök és hasonlókról ki tud jót?

Figyelt kérdés
Tények: 16 év házasság, 3 gyönyörű gyermek, sok élmény és úgy látszik túl sok tüske! Családterápia: kudarc. Közösen megbeszélt válások 2006-ban elmaradtak. Ő a legkívánatosabb NŐ a világon, csak nagyon eltitkolja, hogy kellek neki. Milyen csodaszerrel lehetne kibillenteni? Neki is jó lenne!
2010. aug. 6. 08:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"Csodaszer?Érintse meg annak a szele, hogy elveszíthet..."

Neked írom: Igazad van! Amikor 4 éve egyik este szépen a tudomására hoztam, hogy engem ma éjjel vár Valaki...Tényleg ezt akarja-e, hogy szeretőm legyen...akkor egy héten át rengeteget beszélgettünk...így akkor még elmaradt a megcsalás.

Hétvégén összeveszés, kiborulás, közös ima-kaja-sírás-kibékülés-szeretkezés...JOBB VOLT, MINT BÁRMIKOR : kb 2 HÉTIG aztán minden lecsengett, ellaposodott, én meg megbeszéltem egy újabb randit a munkatársnőmmel, akit otthon szintén hanyagoltak!

Tudjátok ciki, de én nagyon szeretem és szerettem a párom még amikor félreléptem akkor is. Tulajdonképpen TEHERMENTESÍTENI akartam az egyébként "házastársi kötelezettségei" alól. Megcsalni, ha muszáj, akkor igen, de elhagyni, megbántani sosem akartam.

Nem hiszem, hogy, ha mégegyszer azt látná, hogy elveszíthet, akkor újra tudna "lepedőtündér" lenni. Nála minden módszer csak egyszer működik.

Amúgy tuti az ötlet, csak túl vagyunk rajta. Holnap beadjuk a válópert. Ezt még nem próbáltuk.

De ha egyszer vége, FEHÉRMÁJÚ ELVÁLT NŐK NE KÍMÉLJETEK!

2010. aug. 9. 00:46
 12/17 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy eljutottatok a válóperig.Vannak akik 3x is újraházasodnak.Egyszerűen ilyen gyarló az ember-már aki az..Azt értékeli amiért küzdeni kell, vagy csak akkor küzd, ha fél, hogy elveszíti.Néztük a lányommal a shrek 5. részét.Hát ez is erről szól.Ha nevetni akarsz nézd meg:-)))
2010. aug. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az viszont nem derült ki számomra hogy miért is haragszik a feleséged????????????

Ferromon tartalmú parfüm?Nem hiszem, hogy megy.Lehet hogy tényleg vége.Az első házasságomban azt hitem frigid vagyok, mert hiába szerettem a férjem, nem kívántam.Aztán kiderült, hogy nem vagyok az .Pedig minden jó volt, kivéve, hogy lelkileg eltávolodtunk és az életfelfogásunk teljesen másként alakult a hosszú évek alatt-fiatlaon jöttünk össze-17 évesen és 17 évig tartott.Szerettem mint embert, de nem mint férfit.Na jó, megbánott néhányszor aminek ma is iszom a levét a férfiakról alkotott képem teljesen negatívan befolyásolta.A férfiak és a szex-nem hiszek már az őszinte szerelemben.Lehet a feleséged sem tudja megbocsájtani a régi sérelmeket.Azaz megbocsájtjta, de megváltozott benne valami, hiába tudja, hogy ő volt az okozója.

2010. aug. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

JAJ NEKEM, HA IGAZATOK VAN, márpedig nagyon lehet.

Szerelmes tipus vagyok, amolyan igazi versíró meg minden...de én nem akarok se háromszor, se kétszer keresztülmenni ilyesmiken, még akkor se ha ebből világirodalmi klasszikus írásmű születik.

A Shrek 5-öt viszont még most megrendelem...hátha megúszom, hogy az életben is át kelljen élnem.

Köszönöm!

Amúgy idegesítő, hogy vasárnap megegyeztünk a közösben..,este minden nyomtatványt letöltöttem, hétfőn itthon is voltam, még napközben Ő is, de képtelen volt kitölteni velem mindent...csak estére.

Most meg három nap 12 órázás...Le fogok csillapodni, mikorra újra kinyit a hivatal. Sőt a legkisebb csajszim esténként szinte kisajátít...

Tudjátok mit? Tojok én rá, hogy válni akar, de az én életemet ne rúgja fel! Én nem akarom elhagyni a gyerekeket, még akkor se, ha emiatt nem lehet normális házaséletem...

Persze a másik gondolatom meg az, hogy nem jó példát mutatunk...Pedig hú, de tudnék szeretni!

Más:

Ő 28 volt én 24, amikor összeházasodtunk 2 év együttjárás után...Ebben semmi sietség, mégse jó párválasztás?

Nem frigid. Bármikor kibékültünk kétszer-háromszor el tud menni egy-egy alkalommal...Miről beszélünk? És max 2 hét után mégse kell tovább neki. Amikor egyszer egymás után két nap kicsit "extrásabb" volt a műsor utólag bevallotta, hogy k.nak érezte magát...

A férfi szerelme, még a plátói-költői is nagyrészt valóban a nő kívánásából áll. (Nálam biztosan). De ez miért baj? Ez ugyanolyan természet adta tulajdonság, mint a nő biztonságvágya. Ezért ugyanúgy nem kell leku vázni a nőket, mint a férfiakat megítélni, hogy "csak az kell nekik..." Igen az nagyon kell. Imádunk Titeket.

Sőt nem szégyenlem azt a disznó férfialázó viccet sem , hogy "Mit szeret a legjobban a férfi a nőben? -A farkát!"

Bocs, de amikor eddig eljut egy pár, akkor éli át a legtökéletesebb önátadást. Én is Ő is. Persze, hogy a férfi életének legszebb mozzanata, hiszen ami még ugyanilyen természetfeletti, az a szülés! - kizárólag a nők adománya.

Végül teljesen jól látod az utolsó soraidban a szitut:

Ő is azt mondja, hogy nem haragszik már, de...

És még mindig nem tudom mi az Istencsodájával lehetne ezt az állapotot jóra fordítani.

Mert ha nem akarja Ő maga is valamiért (pl vegyitámadás feromonnal), akkor bizony sose leszünk egy hullámhosszon.

2010. aug. 10. 21:48
 15/17 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2010. aug. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Még mindig nem adtuk be a teljesen ki sem töltött papírokat (pont a "közös részek" hiányoznak...)

Lecsillapodtam otthon, de az új munkahelyemen udvarolok ezer nőnek ezerrel...

És bár nincs más kielégülésem, mint a megnevettetésük, de legalább még élünk, nem úgy, mint némely családi tragédia áldozatai...

Köszönet ezért minden dolgozónak és akik szeretettel gondolnak rám.

Higgyétek el csak kívülről nézve olyan egyszerűek a döntések!

Szeritetek megérné könyvet írnom?

2010. aug. 25. 00:16
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen megérné könyvet írnod,vagy legalább 3-4 kisebb novellát.:-))
2021. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!