Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti összejönnétek egy olyan lánnyal, aki az egészséges, kiegyensúlyozott élet “megszállottja”?

Figyelt kérdés

Mondok peldakat:


-mindig egeszseges eteleket eszik, szeret sutni, fozni, de ha elmennetek etterembe, akkor a mcdonalds es tarsai nem lennenek opciok


-heti 6 nap tornazik/fut/jogazik, valamelyiket az egyik kozul


-nagyon sok onfejleszto, motivacios konyvet olvas, vagy filmet nez


-sokszor medital


-nala alap, hogy minden rendben legyen, es hogy egy kiegyensulyozottak legyenek a dolgok.

Mondok peldat: nincs olyan, hogy a kanapen bezabalsz egy szendvicset, hanem asztalhoz kell ulnod. Pl. vacsorahoz igyekszik szepen megtalalni, gyertyat gyujtani, zenet betenni, es szepen egymassal szemben leulve kell etkeznetek (ugy mint egy etteremben szokas)


-nem szeretne ha otthon chipsek, meg egyeb “szemét” kajak lennenek


-mindennap takarit, mindennek csillognia-villognia kell

Ilyesmi peldakra gondolok.


Mennyire jo vagy rossz, ha egy lany ilyen?


2020. szept. 6. 10:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
89%

6-os vagyok.

Nyilván nem csak csipszezgetek a kanapén, de arra, hogy mindennap kitakarítsam a házat nincs időm munka, mozgás és a hobbim mellet. Sorry not sorry

2020. szept. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Kimondottan idegesítene.
2020. szept. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Noren1989 ***** válasza:
100%
Én is kényszeres vagyok, de szerintem nem passzolnànk 🤔😆
2020. szept. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
90%
Nekem ez sok lenne, nem szeretem az ilyen karót nyelt, rögeszmés embereket, kicsit lazábbnak kell lenni. Én is nagyon szeretem a rendet, mindig elpakolok egyből magam után és heti 1-2-szer takarítom a lakást, plusz én is egészségesen élek, heti 2-3 nap sportolok és amennyire lehet egészségesen is étkezek, de ha havi egyszer becsúszik egy gyorskaja vagy a kanapén evés nem a világ vége...ilyeneken fel nem tudnám húzni magam és Isten őrizz, hogy a párom mondja meg nekem, hogy hol ehetek😂Szerintem lazíts egy kicsit, nem a katonaságnál vagy, hanem otthon :D
2020. szept. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenek elől mindig menekülni kell, aki csak az aktuálisan egészségesnek kikiáltott ételeket eszik és vallásos szinten rá is erőltetik másokra. Azért azon elég szépen lehetne vitatkozni, hogy ki mit ért az egészséges ételek alatt.

Egyébként ebben a szélsőséges formában ez is csak egy betegség, úgy hívják ortorexia.:)


A motivációs anyagok megrögzött hívei tipikusan olyan emberek, akiket az épeszű emberek messziről elkerülnek.


Emellé bejön még a túlzott kontrollmánia,egyéb kényszeres tevékenységek.


Az ilyesmit csak egy hasonlóan beteg ember képes értéknek tekinteni, mindenki mást taszít.

2020. szept. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Semmi kemencés csülök, meg pincepörkölt.

Felejtős.

2020. szept. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
93%
16 Na ez az, ki mit ért egészséges alatt. Az agymosottak szerint minden egészségtelen, az épeszű emberek meg tudják, hogy pl. egy csülökben semmi egészségtelen nincs.:D
2020. szept. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
2020. szept. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
14%
Hát nem értem a hozzászólókat, ez egy normális életvitel, tulajdonképpen mindenkinek így kéne élnie. Simán van egy csomó oylan pasa is aki így él, és azok általában jó beosztásban lévő sokat kereső szingli férfiak...Ott nézzél szét, ahol ezek tanyáznak. Menj egy multihoz dolgozni stb.
2020. szept. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Á...

Szeretek jókat enni és mellette eljárok futni.

Ez a fajta megszállottság nem vall egészséges lelkivilágra. Inkább legyen egy kissé túlsúlyos nő mellettem, akivel jókat nevetünk mint egy kalóriabázis.

Még annyit, hogy az ismeretségi körömben az évek alatt volt pár ember aki ezekkel az önismereti önfejlesztős dolgokkal tömte a fejét...és az életben meg döntésképtelen bizonytalan emberek voltak. Messziről kerülném, nemhogy párnak még barátnak sem.

Nem haragudj nem sértésnek szántam. Ez a személyes tapasztalatom.

Messziről kerülném az ilyet.

2020. szept. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!