Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti összejönnétek egy olyan lánnyal, aki az egészséges, kiegyensúlyozott élet “megszállottja”?

Figyelt kérdés

Mondok peldakat:


-mindig egeszseges eteleket eszik, szeret sutni, fozni, de ha elmennetek etterembe, akkor a mcdonalds es tarsai nem lennenek opciok


-heti 6 nap tornazik/fut/jogazik, valamelyiket az egyik kozul


-nagyon sok onfejleszto, motivacios konyvet olvas, vagy filmet nez


-sokszor medital


-nala alap, hogy minden rendben legyen, es hogy egy kiegyensulyozottak legyenek a dolgok.

Mondok peldat: nincs olyan, hogy a kanapen bezabalsz egy szendvicset, hanem asztalhoz kell ulnod. Pl. vacsorahoz igyekszik szepen megtalalni, gyertyat gyujtani, zenet betenni, es szepen egymassal szemben leulve kell etkeznetek (ugy mint egy etteremben szokas)


-nem szeretne ha otthon chipsek, meg egyeb “szemét” kajak lennenek


-mindennap takarit, mindennek csillognia-villognia kell

Ilyesmi peldakra gondolok.


Mennyire jo vagy rossz, ha egy lany ilyen?


2020. szept. 6. 10:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Hm, mikor olvastam mintha magamat látnám... bár én azért ennél sokkal enyhébb változat vagyok.

Mindezek egyébként amiatt vannak, mert az illető személy így érzi jól magát a bőrében, szerintem ezzel nincs semmilyen gond, nem vagyunk egyformák, valaki a vaníliás fagyit szereti, valaki meg a csokisat, ez pont olyan.

2020. szept. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
22%

A kanapén nem lehet ennin leszámítva semmi sem túlzás. Bár én is inkább eszek asztalnál. Nálunk nincs is kanapé, de ahol kényelmes.

Az ÖSSSSZES többi nem szélsőség. Heti minden nap kéne valamit csinálni. Én nem olvasok könyveket, de csak mert én már elsajátítottam a fejlődés rendes menetét. Én is minden nao meditálok. Amiket leírtál igazából alap dolgok, semmmmiféle szélsőségesség nincs benne.

2020. szept. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
87%
Ennyire nem. Ez nekem nagyon görcsös. A feleségem is rá van állva az egészség témára, heti 4x edz sokkal keményebb sportágban, emellett egyszer túrázunk, de azért néhanapján belefér neki a sportdiéta mellett hambi is, pizza is, miegymás. És nyaraláson sem bohóckodik ilyesmivel.
2020. szept. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
48%
Én örülnék egy ilyen személynek, mert tanulnék tőle. Csak kérdés, hogy az én személyiségemet az átalakulásig kibírná-e?
2020. szept. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen emberrel én 5 percet nem bírnék ki. Alapból, a motivációs-önfejlesztős könyveket olvasó embertípusnál szerintem nincs idegesítőbb a világon. A többi már csak rádaás, de ezek egyesével is kizáró indokok lennének. Meg tényleg, mikor dolgozik? Szerintem az ilyen nő kettyós, és bármikor átmehet full őrjöngő idiótába. Hasonló lekibeteg kényszeres csávóval fog csak tudni összejönni,az átlag ember még barátkozni sem akar ilyenekkel, nemhogy járni.
2020. szept. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!