Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretethianyra tippek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretethianyra tippek?

Figyelt kérdés
Lassan 23 éves leszek, de sosem éreztem azt h valaki igazán szeretne, sosem éreztem h valakinek annyira fontos lennék mint amennyire ők nekem, sosem volt első senkinek. Én mindig türelmes voltam, mindig vártam másokra. Feláldoztam az időmet az energiámat. Mindig én hoztam aldozatot másokért. Mindig én küzdöttem a kapcsolatért. Mindig én voltam az aki annyira vágyott a másikra h minden percét kielveztem ameddig velem volt.. Beleuntam ebben. A várakozásba és abba h mindig csak én teszek. Vágyom arra h valakinek énis ennyire fontos legyek, h kolcsonosek legyenek ezek az érzések. Túl lelkis vagyok tudom. Senki se törődik ilyen dolgokkal.. én pedig egyre rosszabbul leszek és csak sovargok erre. Annyira egyedül vagyok és volt h emiatt olyan dolgokba mentem bele amit aztán megbántam.. mert 1-2 szép szó és oda adom magam.. mert ennyire naiv vagyok és vágyom a torodesre..
2020. szept. 10. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
7%

Férfiakért nem érdemes küzdeni, féreg az összes. Csak szexért tesznek úgy, mintha szeretnének, de amúgy azt se tudják, mi az.

Egy jó barátnő kellene neked, aki mindig támogat mindenben és igazán szeret!

2020. szept. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hellmano ***** válasza:
85%
Nem te vagy, aki naponta / két naponta megkérdezed ezt csak kicsit másképp?
2020. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Lehetne írni 1-2 dolgot, de az a valódi gondjaidat nem oldja meg egyáltalán. Kezdetnek nyilván megkéne tanulnod milyenek az egészséges határok és nem másoktól függeni, ezzel együtt merni nemet mondani, de nem fog ez csettintésre menni, hisz nem hiába van benned ez az érzés.


Egy pszichológust ajánlanék, akivel visszagöngyölítitek mik okozzák ezt az erős szeretethiányt pontosan és kezeltetni, feldolgozni azt. Hosszú, kemény munka áll előtted, pár sortól ez nem fog változni.

2020. szept. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
fiú vagy vagy lány?
2020. szept. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Először magadat kéne megszeretne, ha az menne akkor nem mástól kéne megszerezned
2020. szept. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Egyetértek az 5ös válaszolóval. Hasonló cipőben jártam én is. És ameddig nem szerettem magam, és nem tanultam meg nemet mondani, ugyanezt éreztem. H bmit megadnék, h azt érezzem fontos vok, h szeretnek.
2020. szept. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!