Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szórakozhat vagy komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szórakozhat vagy komolyan érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés
Már nem tudom mit gondoljak. Harmadik napja beszélek egy férfival, de már szívecskéket küld, meg folyamatosan dicsér, hogy mennyire szép vagyok. Azt írta komoly kapcsolatot keres, nem akar semmit se erőltetni, de keres egy lányt, akit szerethet, és hogy sok a közös bennünk. Ezt akkor írta mikor leírtam neki egy pár dolgot pl. ugyanaz a hobbink. Volt már olyan, hogy fent voltam egy pillanatra facebookon, nem írtam neki, és kérdezte hogy mit csináltam, azt hitte írni se fogok neki, mikor látta hogy fent vagyok, és csak kiléptem.
2020. szept. 11. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Hú, nekem már megszólalt a vészcsengőm. Milyen alapon kér számon három nap után?

És ha csak eg ypillanatra voltál fent, és kiszúrta, ez azt is jelentheti, hogy állandóan figyel, tehát lehet, hogy megszállott és kettyós?

2020. szept. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még nem randiztunk egymással.
2020. szept. 11. 13:17
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is szól a vészcsengő. Volt dolgom ilyen szívecske küldözgetős pasival. Garantálom, hogy csak szexre hajt és abból is egy-két alkalomra max. Ha ez belefér neked, akkor hajrá, ha nem, akkor menekülj!
2020. szept. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
3 itt a szexre hajtás a kisebbik rossz, nagyobb veszély hogy elkeseredett kontroll mániás valaki..
2020. szept. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
4-es, lehet. De azért valljuk be őszintén, amikor nagyon érdekelt valaki, nekem is ugrott már össze a gyomrom a felvillanó zöld pöttytől Fb-on és bizony nagyon is képben voltam, meddig volt fent. Bár az tény, hogy ettől még nem kértem számon, hogy miért nem írt, de a kontroll ettől még meg volt részemről. De a vonzalom az elején ilyen, nem?
2020. szept. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ramos ökle ***** válasza:
85%
Hagyd, nem nyerő. Tényleg.
2020. szept. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Férfiként írok.

Ha ilyen rövid ismeretség után ennyire mézesmázos (szép vagy, komoly kapcsolatot keres...) egy férfi, akkor csak egyet akar. Fentebb már megírták, hogy mit.

Ha szimpatikus, találkozgassatok, de mindent vegyél feltételesen. Aztán majd alakul, de ne higgy minden szavának, mert alighanem csak be akar hálózni.

2020. szept. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan érdeklődik: mármint vagy dugni akar, vagy ami még rosszabb... egy levakarhatatlan bogáncs típus, akitől utána az életben nem szabadulsz meg.
2020. szept. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A saját tapasztalatomból kiindulva, az a férfi aki már az elején túlságosan kedves, és folyamatosan a külsőmet dicséri, nem beszélve arról hogy ajtóstól ront a házba minden téren, 99%-ban csak dugni akart.

Akiknek a közeledése őszintébb volt, fokozatosan engedett a bizalmába, inkább rólam érdeklődött, az eszemet dicsérte, és azt emelte ki hogy jó velem beszélni, nem azt hogy milyen szép vagyok.. Finoman közeledett, nem akart túl sok lenni, mert nem akarta elszúrni..

2020. szept. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!