Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire fontos számotokra a rózsaszín köd/szerelem első látásra?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy tőlem messzebb lakó férfival, ezért eddig csak egyszer találkoztunk, de rengeteget beszélünk Messengeren.

Olyanokat mond, hogy én nagyon fontos vagyok neki, különleges vagyok, olyan feleséget szeretne mint én, de mivel az ő részéről nem volt meg az első pillanattól ez a szerelem első látásra, úgy gondolja, hogy később sem tudna belémhabarodni.

Viszont tovabbra is nagyon fontos vagyok neki és nem szeretné, hogy megszakadjon közöttünk a kapcsolat.


Most ez mi? Mi van? Nem is értem ezt az egészet!

Férfiak, nektek tényleg ennyire fontos már a legelső pillanattól kezdve, ez a biokémiai lángolás?



2020. szept. 14. 08:16
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez a rózsaszín köd a legfontosabb,már a legelső pillanattól kezdve
Nem, később is ugyanúgy válhat ebből szerelem
18 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%

Fordítok neked.

Ez azt jelenti, hogy kinézetre annyira nem tetszettél neki viszont ahogy megismert egyre jobban vonzódott hozzád lelkileg és talán fizikailag is, ennek ellenére úgy gondolja hogy igazi szerelem ebből nem lesz.


Nekem is volt ilyen kapcsolatom, de semmi értelme nem volt szerintem mert attól függetlenül nem kaptam semmit, hogy igazán szerelmes se voltam. Akkor már inkább vagyok szerelmes, mint csak vonzódom ha ígyse úgyse "kapok" semmit.

2020. szept. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Szerelem első látásra nagy hülyeség. Minden valamire kapcsolat, szerelem mögött sok munka áll.

A gond ott van, hogy nem találkoztok. Messengeren nem fog érzelem kialakulni. Ezt valahogy oldjátok meg.

2020. szept. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Én ezt egyáltalán nem értem! Mert ha ő tényleg az égvilágon semmi vonzalmat nem érez irántam, akkor mégis miért tartana fontosnak, illetve különlegesnek és ahogy a találkozónk kor is viselkedett velem..

Akkor miert nem azt mondta, hogy hagyjuk abba az egészet, ne keressük egymást?


Tudom, hogy ezekre csak ő tud válaszolni, de ti hogy látjátok, mi a véleményetek az egészről?

2020. szept. 14. 08:45
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Figyelj, én nem akarlak megalázni, de leírtam az első kommentben...
2020. szept. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Lehet nem leszek népszerű de lefordítom neked... x száz km-ről csapja a szelet, már előre deklarálja, hogy csak dugni akar de kapcsolatot nem, te meg bekajálod a hülye szöveget. Drága gyermekeim ne dédelgessetek már rózsaszín álmokat olyannal akivel még nem is találkoztatok élőben! Az ilyen eseteknek szokott általában baromi nagy pofára esés lenni a vége! Ne a messengeren legyetek már szerelmesek, hanem törekedjetek a minél előbbi élő találkozóra ha megvan a szimpátia - akkor és ott majd minden elválik.
2020. szept. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy eddig csak egyszer találkoztunk, tehát már találkoztunk :)
2020. szept. 14. 13:00
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Szia, nekem is az jön le, hogy meg akar kapni, de előre bocsájtja, hogy elköteleződni nem igazán akar.

Vagyis sex mehet, de nem fog elvenni.

Ergo, van felesége csak titkolja, 😀😀

Vagy hasonló....

2020. szept. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom. Nem szeretné, hogy megszakadjon a kapcsolatotok, mert esélyét látja annak, hogy ebből lehet pár jó dugás, de nem fogja veled leélni az életét.
2020. szept. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el
2020. szept. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem a helyzetre, hanem a kérdésre reagálnék.

Ha nem is első látásra, de màr az ismeretség elején éreznem kell, hogy a lány megmozdít bennem valamit. Amennyiben ez nincs meg, nálam esélytelen. Próbálkoztam egyszer ilyen kapcsolattal, úgy voltam vele, hogy majd kialakul a szerelem, de nem történt meg.

2020. szept. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!