Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 16 évesen még nem volt meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 16 évesen még nem volt meg az első csók és szűz vagyok, az a lányok szemében jó (tehát szeretik) vagy szánalmas?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, és nagyon parázok ez miatt :( (pláne, hogy még az első csók se volt meg... úgyérzem sosem fog sikerülni)
2010. aug. 6. 18:03
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem gáz,én is így vagyok. 15/L

2010. aug. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
De és én ménemtok összejönni vkivel ha a csajok is így vannak vele?:D 16/f
2010. aug. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
74%

rossz helyen keresgélsz :P :D

15/L

2010. aug. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
lehet :)
2010. aug. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Szerintem abszolút nem gáz.Sőt,inkább pozitív ez a dolog.Valahogy sokkal természetesebben hat számomra,ha valaki ezt mondja:"16 éves vagyok (lány vagy fiú mindegy) és még nem volt párom,nem is csókolóztam és még szűz vagyok.",mintha ezt mondaná:"16 éves vagyok és már több párom volt,persze egy csomóval szexeltem is és hatalmas élmények voltak..."

Amúgy a szerelem nem korhoz kötött.Máárpedig ezek a dolgok szerintem akkor jók,ha olyannal csináljuk akit igazán szeretünk.


Én is ilyen vagyok.15/L,nem volt még barátom,nem is csókolóztam (ergo szűz is vagyok).De nem aggódom,majd eljön az én időm is,addig pedig mással foglalkozok.Nem siettetem a dolgot,mert tudom,hogy fölösleges.A szerelem nem olyan,hogy azt mondom,hogy holnap találkozok a nagy ő-vel és tényleg találkozok vele és egyből belezúgok.

15/L

2010. aug. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt még pasim, és nem is csókolóztam, tehát én örülnék neki, meg még biztos sok lány van ezzel így. :) Szóval ne parázz, én is ősszel 16 leszek, és régebben sokat bosszankodtam miatta, de aztán rájöttem, hogy azzal semmire se megyek, ha rágörcsölök. ;)
2010. aug. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
Én már ezen görcsölök 2 éve:D
2010. aug. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, mert mikor a haverokkal vagyok, akkor mindig előkerül ez a barátnős téma, és én meg csak hallgatok. Meg mesélik, hogy így-úgy csókol a lány, aztán rámnéznek, hogy "szerinted?", én meg zavarba jövök, mert még nem csókolóztam, de szerintem ezt ők nem tudják. Nem is akarom nekik mondani.
2010. aug. 6. 18:40
 19/42 anonim ***** válasza:
Nem veszik figyelembe, ne hireszteled és kész :D
2010. aug. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

nekem is a barátnőim folyton a barátjukról beszél, ez nekik közös téma, amibe én nem tudok nagyon beleszólni...

néha rosszul esik, mert jó lenne egy barát, aki szeret, de várok, egyszer csak lesz ;P

15/L

2010. aug. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!