Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 16 évesen még nem volt meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 16 évesen még nem volt meg az első csók és szűz vagyok, az a lányok szemében jó (tehát szeretik) vagy szánalmas?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, és nagyon parázok ez miatt :( (pláne, hogy még az első csók se volt meg... úgyérzem sosem fog sikerülni)
2010. aug. 6. 18:03
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 évs fiú vagyok, és hidd el ez egyáltalán nem rossz. Majd ha megtalálod a megfelelő embert aki viszont szeret és te is őt, azzal kell ezeket átélni...én tavaly csókolóztam először, jól át is vert a lány, én meg nagyon szerettem. Most találtam egy lányt akivel nagyon szeretjük egymást, jobb lett volna vele az első csók...de már mind1. Szex az még nem volt nekem sem....de azt meg főleg azzal akarom akivel igazán szeretjük egymást.
2010. aug. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
75%
jó látni, hogy vannak még itt rendes emberek. :D egyáltalán nem gáz, hogy nem csókolóztál még, sőt, nálam sokkal több esélye lenne egy ilyen srácnak, mint egy olyannak, aki már igen. írt előttem itt egy 15L hosszabbat, na pontosan úgy gondolom, ahogy ő. :) (ment is a plusz) én, személy szerint, egyáltalán nem szégyellem, vagy titkolom, hogy nem volt még pasim, sőt, mindig büszkén hangoztatom mindenkinek. :) 15L
2010. aug. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

nagyon aranyos,én nagyon bírnám:))

15L

2010. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

hát én jobban szeretem a tapasztaltabb pasikat:)

egyébként nem szánalmas :)

valaki biztos az ilyen fiukra bukik :)

2010. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon aranyos (-:

Még nekem se volt barátom és nem is csókolóztam!

Az lenne az igazi ha pont egy ilyen fiúba ütköznék bele mert az olyan kis aranyos lenne...

egyáltalán nem gáz , aki szerint az ...hát akkor ő gáz

2010. aug. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
L/15 előző
2010. aug. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
77%

Eddig 2 barátom volt 18, 19 és mindkettő szűz volt még, szerintem nagyon különleges!

L16

2010. aug. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim válasza:
48%
Bocs srácok de a pasiknál a 16 az azt jelenti hg csoda hg nem volt dugás, meg szerintem kicsit gáz ha még tényleg SEMMI nem volt.
2010. aug. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 György94 válasza:
50%

Helló figyelj semmi baj nincsen.

Ugyan ebben a helyzetben voltam mint te kicsit régebben (nyár előtt).

Énis tökre féltem hogy milyen lessz az első csók/szex.

Javasolom hogy vedd lazára a figurát és amikor érzed hogy itt az idő akkor csapj bele..:)

Énis így voltam vele haverokkal lementünk jött velük 2 idegen csaj elkezdtünk szórakozni hülyülni és eggyik pillanatról a másikra már csókoloztam is az eggyik idegen lánnyal.

Bízz magadban és ne félj.:)

2010. aug. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

szerintem sem szánalmas,főleg ha ugyanilyen lánnyal lesz az első.én is így vagyok ezzel 15/L .jó látni tényleg hogy vannak ilyenek.

én ötödikben láttam hogy az egyik osztálytársam egy hetedikessel ott smárol,de rendesen nyelveset.csak annyit tudtam mondani hogy :DIKK :D

2010. aug. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!