Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyre lehet-e hozni egyáltalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre lehet-e hozni egyáltalán egy ilyen rettenetes hibát?

Figyelt kérdés
Mielőtt belekezdenék a történetbe leszögezem, hogy biztosan nem néz engem le senki jobban, mint én. Egy utolsó vagyok. Ezeket a tényeket tudom és teljesen igazatok van, ha ezt írjátok, viszont mégis jobb lenne, ha segenétek. A helyzet az, hogy a testvérem 6 hónapos terhes. A férjével, nagyon harmonikus volt a kapcsolatuk. Teljesen egymásnak valóak. Na most, én egy házban lakok velük (egy hatalmas családi ház van, ott lakik az alsó szinten anya, apa, meg én, felül a tesóm és a férje, azért lakok velük, mert nemrég szakítottunk a barátommal.) Namármost, a férje nagyon jó fej, meg tesómat is nagyon szeretem, egy társaságba szoktunk járni szórakozni. Megint elhívtak mindhármunkat egy szülinapra, de a tesóm ugye a terhesség miatt nem jött el és azt mondta, hogy menjünk nyugodtan. Hát el is mentünk. Aztán jól éreztük magunkat, egyre többet ittunk és én olyan részeg lettem, mint még soha életemben. De azért mindenre emlékszem. A tesóm férje is teljesen leitta magát. Közeledett felém (egyébként jó pasi) és egyszerűen lesmárolt. Én meg hagytam magam. Teljesen nem voltam magamnál. Ölelkeztünk, meg csókolóztunk. Egy darabig. Aztán kijózanodtam. Valahogy. Meg többiek is eszméltek szétszedtek minket és elkísérték egy ágyig aludni.Ő teljesen készen volt, csak másnap reggel tért magához, akkor egy szó nélkül elment haza. Én még itt vagyok a szülinaposnál, nem mertem így a tesóm szeme elé kerülni. Nem tudom, hogy tudja-e. Semmit se tudok, mert egyikük se keresett. De így még életemben nem szégyeltem magam. Titkolózni nem lennék képes. Ha meg megtudja a nővérem, akkor két lábbal rúg ki mindkettőnket ls egyedül marad a gyerekkel, pedig ez egy harmonikus család lenne igazából. Szeretik eggymást nagyon. És én nem állnék az útjukba, ez egy ballépés volt, de nem szeretem a tesóm férjét, csak sokat ittam és jól nézett ki és nem voltam józan. És én meg hasonlítok a nővéremre, lehet annyira, hogy az italtól annak nézett. Gyűlölöm magam, soha nem iszom többé. Az is már önmagába szánalmas hogy ennyit ittam. Mert nem szoktam. Csak ez egy olyan buli volt ahol, ha már félig voltcsak a poharadban, rögtön utánatöltöttek. Mit tegyek?
2010. aug. 6. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább ti mondjátok el neki, mint hogy mástól, esetleg színezve tudja meg. Amúgy meg halkan megjegyzem, nálam nincs az az alkohol mennyiség, amitől félrelépnék.
2010. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy csókot még csak-csak meg lehet bocsátani. A szívás a dologban az, hogy a testvéred.
2010. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nemhinném, hogy a férj otthon elmondta, ő is részeg volt, te is az voltál, olyankor nem vagy magadnál. Én nyolcadik félévében voltam elösször részeg, tökre nemvoltam perverz, meg nemis akartam barátnőt, kicsit későn érő tipus vok, és csak ara emlékszem h csomót járkáltam egy csajjal, és végig a seggét fogtam. De naon sötét volt, nemigazán emlékszem rá, szerintem a támasza nélkül nemis jutottam volna el a kunyhónkhoz :D:D (sítáborban volt) Nah a lényeg, hogy nem direkt csináltad, a pasi sem, ebből nem lesz nagy gond, ha nem mondjátok el senkinek, azis lehet, hogy a férj nemis emlékszik rá. Én nagyon szurkolok neked. A lényeg, hogy ha hazamész, legyél természetes, és ne mondd el otthon.
2010. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha neked nem kell a pasi, akkor? Mi a kérdés?

Nem rontottál el semmit mert nem mentek még szét (remélem nem fognak)

a pasi biztos azért smárolt le mert részeg volt, mert akkor már más alkalomkor is megtehette volna józanon . szeirntem.

nyugodj meg, egy kicsit bakiztál, de ettől nem lesz semmi baj, az már más lenne ha lefeküdtetek volna.

A pasi nem hiszem, hogy miattad otthagyná tesódat!

Semmi gond :) majd írj ha valahogy kiderült ez a baki.

puszi

2010. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Beszélj a férjével, hogy mit mondott el, vagy emlékszik-e egyeltalán. Nem lenne jó, ha 2 különböző verziót hallana.


Szerintem a legjobb dolog az őszinteség. Jártam hasonló helyzetbe, egy buliba többet ittam, és smároltam egy másik sráccal. Másnap a barátom elé álltam, és bevallottam mindent. Megbocsátott, de csak azért, mert őszinte voltam. MOndta, hogy ha mástól tudta volna meg, azonnal kidobott volna.


A legjobb megoldás az őszinteség, pillanatnyilag nehezebb, de hosszútávon jobb. Én mindenképp ezt tanácsolnám. Utána meg teperjetek mindketten, hogy megbocsásson, és szerintem költözz le a földszintre anyukádékhoz. Kérd az ő segítségüket is.


Remélem, hogy minden rendben lesz. Drukkolok Neked/Nektek!

2010. aug. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én vagyok az egyetlen hím nemű, aki részegen nem akar minden lyukat betömni? Komolyan mondom ez már szánalmas.

Nem téged akarlak szekálni, de ennyi erővel, ha te nem vagy, akkor lekapott volna mást. Ha meg legközelebb iszik megint megteszi, mert kutyából ugyebár... na mindegy.

2010. aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem ne mondjátok el. :S

a tesód biztos megharagudna, és a bizalma a férje felé, és feléd meginogna, nem biztos h tudna újra bízni bennetek. És babát is vár :S

2010. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem ér meg annyit az egész, hogy megtudja. Pont azért, mert nem jelent semmit. Minek bajt okozni fölöslegesen..

De ismerem az ellenérveid. Egyrészt nem vagy erre képes, másrészt félsz, hogy mástól tudja meg. De ennyire hülyék a barátaitok, hogy szerinted belebarmolnnak a magánéletetekbe? Ők is látták, hogy atomrészegek voltatok..

Az hogy nem vagy erre képes, azon is múlik, hogy te hogyan rendezed magadban. Ha tudomásul veszed, hogy nem érné meg elmondani, és hogy egy tudatmódosult állapotban elkövetett hülye hiba volt, lhet, hogy előbbutóbb belátod te is, és megnyugszol.

Persze én megértelek, én is félnék a helyedben, hogy kiderül.

Különben becsülendő ez a bűnbánat ahhoz képest, hogy egyesek milyen könnyedén tudnak venni ennél sokkal nagyobb hibákat.. Ha te is feleennyi lelkiismerettel sem rendelkeznél, mondhatnád azt is, hogy "lesmárolt ez a részg f@sz, tehetek én róla?" Na nem mintha ez lenne a helyes hozzáállás, csak arra utaltam, hogy szerintem beléd még így is sokkal több erkölcsi érzék szorult, mint sok más embertársadba. Részeg meg ki nem volt.. (Az meg egyénfüggő, hogy kiből mit hoz ki.)

2010. aug. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!