Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy esne, ha kiderülne, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy esne, ha kiderülne, hogy a lány, akiről 4 évig azt hittétek, hogy nyomul és teljesen oda van értetek, valójában kapcsolatban él és el van jegyezve?

Figyelt kérdés
Sosem volt semmi komolyabb, a lány simán csak kedves, vicces és közvetlen volt.

2020. szept. 19. 19:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Ha 4évig hinném azt, hogy nyomul aki kedves, vicces, közvetlen, akkor tuti megkedvelném és örülnék neki, hogy boldog. Hisz 4 év alatt kiderült volna, ha akarnék tőle valamit.
2020. szept. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Ha 4 évig nem mentem rá, akkor homár lennék.
2020. szept. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Sunshinedoll ***** válasza:
94%

Szóval ha egy nő vicces és kedves, akkor te azt hiszed, hogy nyomul? LOL.

A férfiak annyira ki vannak éhezve a kedvességre, hogy az alapvető emberi illem és kapcsolatok ennyire összezavarják őket?

Nem gondoltad, hogy ha valaki 4 éven keresztül "nyomul", de nem történik semmi, akkor lehet nem is nyomul?

4 éven keresztül nem jutott eszedbe kérdezni tőle, vagy meghallgatni őt? Vagy viszonozni a "nyomulást", elhívni valahová? Nem értem, hogy társalogsz 4 évig valakivel és semmit se tudsz meg róla?

És nem értem, hogy ezután még neked mire fel esik neked bárhogy is az, hogy párja van? :D

2020. szept. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én igyekeztem távolságot tartani, mert frusztrált, hogy túl figyelmes és kedves velem. Többször kimondottan elküldtem, hogy hagyjon békén, de valahogy mindig újra felbukkant a környezetemben és továbbra is kedvesen viselkedett.
2020. szept. 19. 20:30
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
4 év alatt semmit nem tettél? Xddd
2020. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
de. megpróbáltam leépíteni, mert azt hittem, hogy többet akar és ez engem frusztrált. Egyébként egy csinos, fiatal, jó humorú életvidám lányról van szó: sportos alkat, szőke haj, kék szem, de nekem túl bonyolult.
2020. szept. 19. 21:06
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most mégis mi a problémád? Megnyugodhatsz, hogy totál nem nyomult, csak kedves volt, semmit nem akar tőled. Nem mindenki nyomul aki szimplán csak kedves, normálisan viselkedik veled.
2020. szept. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
41%
Lehet szar volt a kapcsolata, aztán sokan addig nem lépnek ki a biztos rossz kapcsolatból, amíg nincs bebiztosítva a következő jelölt. Ilyenek a kapcsolatfüggők. Te meg mindig elküldted szegényt. De lehet hogy nem akart semmi többet, csak barátként közeledett, te meg félreértetted.
2020. szept. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mit akart és mivel igazából nem is vagyunk egy "súlycsoport", csak idegesített az egész.

A fiú-dolgairól csak azt tudtam, hogy volt egy több éves kapcsolata, egy munkatársam szerint nem száll "virágról virágra", illetve pár lelkesebb haveromat még le is pattintotta, mondván, hogy nem keres társat. Velük egyébként utána is jóban maradt és a mai napig külön programokat szervezgetnek, dumálnak.

2020. szept. 19. 21:27
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén sz.rul esne, de tudod miért? Mert rádöbbennék hogy vagy olyan ember vagyok aki hajlamos többet belelátni a dolgokba mint ami. Avagy azért mert ha akarok valamit akkor nem várok hanem teszek érte - volt rá 4 éved, most akkor min is keseregsz?
2020. szept. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!