Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha orvos lenne a párotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha orvos lenne a párotok, felnéznétek rá?

Figyelt kérdés

2020. szept. 19. 22:46
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
76%
Igen.De én nem kellek az orvosoknak.Amúgy lehet kicsit rossz is lenne,hiszen 0/24-ben dolgoznak
2020. szept. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
88%

Szeritnem ennek semmi köze a párkapcsolathoz. Mindenkire felnézek, aki ennyit tanult.


A páromra is, pedig ő nem orvos, mást tanult

2020. szept. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
88%

Én felnézek minden orvosra és egészségügyi dolgozóra. Nem csak azért mert én is az vagyok, hanem tényleg megérdemlik (nagy átlagban).


A párom mást tanult, de így is felnézek rá, mert a szakmájában nagyon jó.

2020. szept. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
71%
Valamilyen szempontból igen. De nem szívesen lennék együtt orvossal. Nekem nem szimpatikus ez az ügyeletezős, össze-vissza életvitel. Nem passzol az enyémhez sok lenne az ellentét szerintem.
2020. szept. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
85%
Csak olyan emberrel jönnék össze, akire felnézek, de nem csupán végzettség alapon.
2020. szept. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ, milyen ember. Mert sajnos találkoztam iszonyatosan bunkó, lekezelő, ordibáló, kioktató, alkohol és cigiszagú orvossal is. És már többször félre is kezeltek...Úgyhogy nálam nem indul alapból előnnyel. Meg kell ismernem az adott személyt.
2020. szept. 20. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
70%
Nyílván csak valóban uriember teljesen a hipokrateszi esküjének élő hivatastudatbol dolgozo, profi, embereket nagyon tisztelő kedves, udvarias, mindig tisztelettel beszélő, diplomatikus orvos lenne a párom csak. Egy jó kapcsolat lényege hogy mindkét teljes ember ugyanúgy szereti egymást, hasonlóak és nem csak én csodálnám őt hanem ő is engem. Mert a kérdésed ha csak szerinted egyoldalúan csodálnánk az egyik teljes embert mint párt ugy keves, kell az oda-vissza hato a harmonikus egyensúlyhoz es a harmonikus kapcsolathoz. Mindkét embernek szeretni kell egymast ugyanugy es ugyanugy kell felneznie is egymasra magyaran csodalni egymast.
2020. szept. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
66%
Ha elismert lenne a szakterületén, a páciensei szeretnék és tényleg hivatástudatból csinálja amit csinál, akkor természetesen felnéznék rá. De számomra a diploma nem ad hozzá egy ember megítéléséhez, mert nagyon nem mindegy, hogy azért tanult, mert ezt látta élete céljának, ezt szereti csinálni, vagy azért, mert "addig se kell dolgozni, utána meg majd el leszek a langyos vízben".
2020. szept. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
61%

Volt orvosis parom, aki vegigbukdacsolta az egyetemet. Semmi olyan nem volt benne, ami miatt fel kellett volna neznem ra. Sem okos, sem szorgalmas nem volt.


Ma pszichiaterkent dolgozik, talan ott okoz a legkevesebb kart, legalabbis kevesebbet, mint pl. sebeszkent.

2020. szept. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
86%

Igen!Ha nem Mengele,vagy Karadžić.:)


Az ember értéke nem csak a végzettsége,és nem a végzettsége. tiszteletét nem feltétlen a végzettsége adja.

Nem csak az.

2020. szept. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!