Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha orvos lenne a párotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha orvos lenne a párotok, felnéznétek rá?

Figyelt kérdés

2020. szept. 19. 22:46
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
24%
Még a páros dolgokra válaszolva: majd visszatérünk erre 5 év múlva, amikor az isten-komplexusod miatt huszadjára csaltad meg az értéktelen, "nem orvos" párodat.
2020. szept. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
44%
Nem kéne orvos. Soha nem kezdenék orvossal.
2020. szept. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:

Előző szövegemből itt a válasz a kérdésedre: ,,

"Ha súlyosat vét, az a legalapvetőbb, hogy bocsánatot kér, hiszen az ember már azért is bocsánatot kér jobb esetben, ha egy hétköznapi szituációban rálép valaki lábára, nemhogy egy ilyen esetben."

Azt, hogy az esetedben fennálló orvosok miért nem kértek bocsánatot, én honnan tudjam?😂 Nem jósnak meg gondolatolvasónak tanulok. Lehet azért nem, mert ott is ilyen magaviseletet tanúsítottál, mint itt. Fura, én még sosem találkoztam ilyennel, amit leírtál. Nem is szeretnék. Vannak ilyenek, nem tudok velük mit kezdeni, hogy miért nem kér bocsánatot, tőle kéne megkérdezned, én nem tudom, mi zajlik egy random ember fejében. Ha ilyen esne meg velem orvosként, az lenne a legalapabb, hogy elnézést kérek, bár pont azért tanulok sokat, meg nyílok a fejlődés felé, hogy ne essek bele bagatell hibákba, de sajnos az esély mindig fennáll. Az, hogy egyes orvosok miért ilyenek, azt kerdezd meg tőlük, mert en nem vagyok ilyen, és a környezetemben sem találkoztam ilyennel, amilyenről te beszélsz.


Ha X orvos bunkó, Y meg tisztességes, akkor nem Y hibája, hogy X bunkó. X bunkósága nem csorbít Y érdemein, de úgy látom, ez nagyon nehezen fér a fejedbe, mert neked X megegyezik Y-nal.

2020. szept. 20. 18:56
 34/45 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy volt pár orvossal rossz tapasztalatod, és ezt a negatív élmenyt ki akarod vetíteni másokra is, nem mindenhol ilyen az ellátás, mint amit te fentebb leírtál. De hiába beszélek. Sajnos van ilyen is, amit leírsz, nem tudom, miért, lehet, ilyen típus, lehet, rossz napja volt, lehet fáradt volt, lehet, alapjáraton bunkó volt, bármi lehet. Nem tudom. Az biztos, hogy nem minden orvos ilyen. Kegyetlenség 1-2 kellemetlen élmény alapján előítéletesnek lenni.


A párommal konkrétan 6 éve vagyok együtt, úgyhogy jól viseli a nemlétező istenségkomplexusomat.😂 Hihetetlen, de nem a végzettsége miatt szeretem.😂😄 tudom, az általánosítás nem hagyja, hogy ezt elhidd

2020. szept. 20. 19:03
 35/45 A kérdező kommentje:
Amúgy bírom, hogy 6 éve vagyok együtt egy férfival, akkor nyilván szeretjük egymást, és te még akkor is azt allítod, hogy értéktelennek tartom őt. Hogy lehet benned ennyi gyűlölet? Nem is ismersz...ja vagy bocs, ha valaki orvos, az nálad bármit is tesz, "söpredék" kategória vagy hogy fogalmaztál, szóval ez konkrétan mindegy, hogy ismersz-e, úgysem lehetne az ellenkezőjéről meggyőzni :/
2020. szept. 20. 19:06
 36/45 anonim ***** válasza:
25%

Nagyszerű ez a vemhencia,és lendület!

Azért elarulhatnád a szerető parod mellől,hogy ez a "ha orvos lenne, felnezel e rá?"

kerdesre mit szeretnél hallani?Mit kell nekünk gondolni erről?

Őszinten!

Te milyen választ adnál?

2020. szept. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
A ti véleményeteket, mindenféle rosszindulat nélkül...
2020. szept. 20. 19:55
 38/45 A kérdező kommentje:
Személy szerint a 2. válaszoló válaszát támogatom, én is ezt mondtam volna a kérdésemre. De kár volt kiírnom, mert a véleménynyilvanítás átmnet durva általánosításba, irigykedésbe és személyeskedésbe pár ember részéről :)
2020. szept. 20. 19:57
 39/45 anonim ***** válasza:
40%

Én vagyok a második, meg a 23. is.


Hagyd a fenébe, úgysem értik :)


Majd ha szerintük mindenki egyenlő, akkor legyenek szívesek akkor is ezt gondolni, ha az utcaseprő is annyit keres, mint ők és ne lázadozzanak, elvégre mindenki munkája ugyanolyan fontos :)

2020. szept. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
Kedves 2.-23. válaszoló, igazad van, ez egy meddő vita velük. ;)
2020. szept. 20. 21:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!