Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha orvos lenne a párotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha orvos lenne a párotok, felnéznétek rá?

Figyelt kérdés

2020. szept. 19. 22:46
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
17%

36#vok.

Értem.Csak azt nem értem,hogy tanult ember létedre minek írsz ki olyan kerdést,ami szintén általánosító,és tkpen a nagy semmi jön ki belőle.

Felnézel a tűzoltóra?

1.Igen,mert ugyanúgy életeket ment

2.Nem,mert idejük nagy részeben tv- z nek,es Karcsi egy büdös alkoholista,aki veri az asszonyt!

Felnezel a tanárra?

1.Igen,mert hozzajarult,hogy orvos lehessek.

2.Nem,mert soha nem tudta elmagyarazni a matekot rendesen,nála egyeseim voltak,miatta nem vettek fel!


Csupán,mert orvos vagy,nem kell senkinek felnézni rád.

Józsi bivalyb..ról is lehetett volna,mert okos gyerek,csak a szülei alkoholisták voltak,és egy nevelőotthonban tanulta ki az asztalosságot.


Te olyasmire akarsz egyértelmű,egyöntetű választ,amire nem lehet egyöntetűen válaszolni.Ezert is írtam ,hogy igen,ha nem dr. Mengele.


Ha jó orvos leszel,felnéznek rád,vagy kedvelnek,vagy ajánlanak.

Ha nem,akkor meg beperelnek.


Én is tanultam,és nem voltam kívancsi arra,hogy felnéznek e rám,vagy nem.Mert semmi értelme.Ha kiegyensúlyozott vagy,akkor nem kell a vállveregetés meg a statisztika,es a körkérdések.

Becsüljenek,mint embert.

Én meg teszem a dolgom.

2020. szept. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
0%

Ejnye 41-es, hogy mered kétségbe vonni Ő Tévedhetetlenségét?!?!

Mit képzelsz magadról, hogy átlátsz a szitán és s e g g nyalatással vádolod kérdezőnket?

Ő orvos lesz! Tudja magáról (tudják magukról), hogy eredendően jobb, felsőrendűbb, tisztább, intelligensebb az aljanép!

És neked mégis van képed azt feltételezni, hogy csak a saját egoja, önimádata miatt kérdez ilyen nonszensz dolgot?

Szégyelld magad, és vigyázz, ki ne derüljön a személyiséged, mert ha beteg leszel, biztos megtagadják az ellátásod!

2020. szept. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
0%

*az aljanéptől*

Bocs, elírtam, de biztos értetted.

2020. szept. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ez a felnézel-e valakire azért mert orvos, ugyanaz a szint amikor elájulsz valakitől csak azért mert mondjuk jól néz ki. Tehát ha valakinek ez elég, akkor ő nyilván fel fog nézni rá. Annyit hadd tegyek hozzá mondjuk az orvos-kukás témához, hogy az egyik ha hibázik akkor ugye nem történik semmi, a másik meg ugye életeket ment... Azt ne felejtsük el, hogy az orvos nem azért ment életeket mert ő a jótét lélek fehér köpenyben, hanem mert ez a dolga és hozzáteszem ezért kap fizetést. Amikor ő leteszi az orvosi esküt, akkor tisztában van azzal, hogy a munkája amit végez milyen felelősséggel jár. Számomra a mai napig érthetetlenek azok a Blikk szintű cikkek, hogy "2 járőrpáros megmentette Juliska néni életét, elképesztő, interjú a hősökkel!". Már miért lenne hős? Ez a dolga. Ezért kap pénzt, ezt tanulta. Tapsoljunk a kamionosoknak mert koronavírus idején is nekik köszönhető hogy volt ellátmány a boltokban. Miért kellene tapsolni?? Ő akkor ugyanúgy felvette a félmilliós fizetését míg más otthon ült munka nélkül. Nem azért ült be a kamionba mert ő olyan kis kedves önérzetes, hogy ingyen átvágtatott 3 országon keresztül hogy eljusson A-ból B-be a kaja. Holnaptól minden elvégzett villanyszerelői rákötést Blikk-ben "Ez elképesztő" cikkel hozzunk le, mert mekkora hős, bekötötte, és nem égett le a ház, nem rázott senkit halálra az áram, és még a villanykörte is ég! Sikerült a gázszerelőnek az elvégzett munka, nem kapott senki szénmonoxid mérgezést és a kazán sem robbant fel. Egy orvos sem hős a szemembe, se rendőr se más, ezek az emberek azért kapják a fizetésüket hogy embereket gyógyítsanak, elkapják a bűnözőket, vagy éppen elvigyék a szemetet. Egyik sem különb a másiknál. Lexikális tudásban lehetséges, de ott is nyilván csak a saját szakterületén. Egyébként nem véletlenül hullanak ki első évben az orvosiról rengetegen, mert a kb. a 70% azért megy oda mert menő az orvosira járni, meg ő rá majd felnéznek, meg látta a Dr. House-t 2x. Amikor meg beülnek anat-ra, akkor meg azt sem tudja hol van, meg mit keres ott. Ez a mostani generáció betegsége, akik azt gondolják menő orvosnak lenni, menő menedzsernek lenni stb.stb, és azt gondolják ennyi kell ahhoz hogy rájuk felnézzenek. Miközben valójában semmi különbség nincs orvos és kukás között, mindegyik a munkája után kapja a fizetését, mind a kettő fontos, és egyik sem azért csinálja mert ő a szentlélek, hanem mert ebből él. Az orvos is, meg a kukás is. Egy orvos sem tehet különbséget kukás és menedzser között ha életmentésről van szó, se szegény és gazdag között sem, pedig hát valójában megteszik... Mert sajnálatos módon az egészségügy is úgy működik itthon, ha pénzed van, akkor foglalkoznak veled, ha nincs, akkor pedig nem. Na ezek azok a dolgok, amiket Dr. House-ból meg Vészhelyzetből nem fogsz soha megtudni, ezt majd akkor tudod meg, ha végigsz.ptál 6 évet az egyetemen, aztán kórházakban megtapasztalod a valóságot. De abban biztos lehetsz, hogy egy normális értékrendekkel bíró ember, sosem fog felnézi rád a munkád miatt. Mint ahogy egy normális értékrendekkel bíró ember nem esik hanyatt attól, hogy te jól nézel ki.
2020. szept. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Nem a foglalkozásától,vagy képzettségétől függ, hogy felnézek-e valakire.
2020. okt. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!