Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem kellene büntetni azt hogy...

Nem kellene büntetni azt hogy az anyák egy része szájon csókolja a fiaikat? Ez molesztálás, és kárt okoz majd felnőtt korban, mert nem értik az anya és barátnő közötti különbséget.

Figyelt kérdés

2020. szept. 22. 06:08
1 2 3
 1/27 Ypszilon1980 ***** válasza:
87%
Szerintem undorító, de miért kellene bűntetni? Környezetemben van 2 ilyen család is, kicsit kellemetlen mikor a gyerek azt hiszi, hogy ez így normális és engem is szájon akar puszilni, de nem engedem. Inkább megértetni kellene az anyukákkal, hogy ezt nem illik.
2020. szept. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Vannak akik csak tévedésből csinálják, de sokan meg azért csinálják hogy magukhoz kössék a gyereket. Ők hiába értik hogy rossz, tovább csinálják a saját érdekükben, hogy legyen majd egy csicskájuk. Viszont a gyereknek kárt okoznak aki nem tud védekezni, még kicsi hogy értse miről van szó.
2020. szept. 22. 06:37
 3/27 anonim válasza:
84%

Vannak ilyen családok. Itt az apák is szájon puszilják a lányaikat.

Nekem sem tetszik, de nincs hozzá közünk.

2020. szept. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Hellmano válasza:
35%
Szerintem ez nagyon rossz irány, de olyant is láttam már, mikor nem is kislányt csókol meg az apja szájon...
2020. szept. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Noren1989 ***** válasza:
76%

Nekem is verdesi a gusztustalan mércét.


Büntetni nem kellene, max a szociàlis fejlődésünkbe beleépíteni, hogy ez nem helyes.

2020. szept. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
19%
Mindenki azt csinál a saját gyermekével amit akar, semmi közöd nincs hozzá, ilyen kis dolog miatt meg ne akard már büntetni!!!!!!!!
2020. szept. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
62%

Nekem semmi kárt nem okozott ez és a lányomnak se természetesen, hogy egy ovistársát szájon puszilja.

6 éves, már nincs ilyen nálunk, el lett neki magyarázva normálissan.

N

2020. szept. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%

"Mindenki azt csinál a saját gyermekével amit akar"


Ez egyáltalán nem igaz. A gyerek nem a szülő tulajdona.

2020. szept. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem is undorító és ráadasul felesleges is. Meg kéne értetni a szülőkkel hogy mi ezzel a probléma.

Ugyanakkor ennél annyival SOKKAL rosszabb dolgok történnek gyerekekkel, családokkal mint pl a rendes molesztálás és azzal se tudnak mit kezdeni. Előbb a komoly problémákkal kéne foglalkozni.

2020. szept. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
71%
Én is utálatosnak tartom. Sajnos több országban is szokás, nemcsak az USA-ban. 50 évesként én annak idején, a Kádár-rendszerben egy csehszlovák (!) tévésorozatban (Nők a pult mögött), anya és serdülő lánya között (!) is láttam rá példát.
2020. szept. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!