Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem kellene büntetni azt hogy...

Nem kellene büntetni azt hogy az anyák egy része szájon csókolja a fiaikat? Ez molesztálás, és kárt okoz majd felnőtt korban, mert nem értik az anya és barátnő közötti különbséget.

Figyelt kérdés

2020. szept. 22. 06:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem abszolút távol áll ez a szájrapuszilos dolog, de azért az is túlzás, hogy majd kamaszkorában nem tud különbséget tenni a barátnője és az anyja között. Az én lányom 3 éves, folyton az apján lóg és massziroztatja magát, de nyilván iskolás, pláne kamaszkorában ez már nem lesz így. Szájrapuszit se láttam még ovis kor felett, nem hagyják magukat.
2020. szept. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
27%

Azért karos mert nem higiénikus. Még ha te fogmosás és szajfertotlenites után vagy sem.csokolod bele a gyereked szájába a te bacijaidat. Neki nincs immunrendszere a te felnőtt bakteriumaid legyőzéséhez gyerekként egyrészt.

Másrészt ha tudnám hogy engem anyám apám gyermekkoromba a számon puszilgatott eret vágnék magamon. Undorító, visszataszító. Miért nem lehet az arcát puszilni, vagy a homlokát, miért kell a szájat? Ezt magyarázza meg valaki. Mitől jobb a gyereked száját puszilgatni?

2020. szept. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
76%
En sem puszilom szájon a fiam,de azért molesztálásról meg bűntetésről kissé túlzás beszélni. Isten mentsen meg az ilyen szülőktől. Törödjetek a saját dolgotokkal.
2020. szept. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
20-as, a saját dolgunkkal törődünk, mert pl a párom anyja aki ilyen. Jó lenne ha leesne az anyáknak hogy a gyerekét nem azért szüli hogy ilyen olyan hiányait betöltse manipulatív módokon, hanem hogy gondoskodjon róla amíg gyerek, ezért ő még saját magáról nem tud, és becsülettel felnevelje egy önálló életre.
2020. szept. 23. 07:16
 25/27 A kérdező kommentje:
23-nak ment
2020. szept. 23. 07:18
 26/27 anonim ***** válasza:
64%

Akkor a párod anyjának tessék elmondani a véleményed és vele megbeszélni.

Nem a 23as vagyok.

2020. szept. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Azért az eddigi válaszok hasznosabbnak bizonyultak, mint az a néhány semmitmondó a végén. Ne parancsolgassál, leszel olyan szíves, felvetettem egy komoly dolgot, nem kell erőfitogtatást csinálni belőle. Komoly téma ez és hosszú távú következményei vannak. Párom öccseinél csinálja jelenleg a mama, és nyilván nem ő az egyetlen akinél látom. A kérdés felvetésem nem hirtelen ötleten alapult, már kb vagy 10 éve csodálkozva nézem hogy lehet a gyereket lesmárolni, szerelmemnek hívni, amikor a szerelem és a szex szorosan összkapcsolódik.
2020. szept. 23. 22:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!