Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai világban ilyen nő a sláger?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban ilyen nő a sláger?


2020. szept. 26. 17:53
A kérdező szavazást indított:
Ilyen cicát nekem!
Megrépáznám egyszer-kétszer.
Köszönöm, nem kérem!
20 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Uhh, gyönyörű ázsiai csaj, de nekem magyar csaj kéne.
2020. szept. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
46%
Nem nagyon vagyok vevő a reklámra, így nem fogom növelni a nézettségét.
2020. szept. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
hát igen, a mai világban tényleg sok mindenkinek bejön az ilyen alak.. de arcra nem mindenkinek jönnek be az ázsiaiak.
2020. szept. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
32%

2.-nak.


Akkor minek vagy itt, a Gyakorin?

2020. szept. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
43%

4.


Nem reklámokat/youtube videókat nézni, az biztos. Miért, te igen? Youtube vidókat értelemszerűen a youtube-on néznek, de aztán magam választom és nem megeszem a burkolt hirdetést. Reklámot pedig sehol - nem is veszítek vele semmit.

2020. szept. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
47%

5.-re.


De itt is vannak reklámok...vagy blokkolod őket? Ezt engedik a moderátorok?

2020. szept. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
72%
Én nem tudom, hogy reklám-e, de nagyon csinos nő.
2020. szept. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
50%
Én eddig nem ismertem őt,de gyönyörűszép dobos nő! (Ha esetleg valaki nem bátorkodott rákattintani a linkre)
2020. szept. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
4%

Na, a reklámőrültek gyors lepontozó-hadjárata. Itt az oldalsávon megjelenő reklámok nem zavarnak, mert észre sem veszem őket (nem is jegyzem meg, ahogy a busz oldalán lévőeket sem), és még ha meg is jegyezném, akkor sem érdekelne, mert minden holmiban megvan a legjobb márka, onnantól az összes többi reklám értelmetlen. Minek a sok idétlen fejfájás-csillapító reklám, mikor úgyis az algopyrin a legjobb, ráadásul úgy, hogy sosem reklámozták ennyire (2018 az utolsó év mikor még láttam 1-2 reklámot, de akkor se nagyon tévéztem, a neten pedig kikerülhetőek).


Nem is beszélve a rengeteg banális hülyeségről ami a reklámokban van. Jácint bácsi felfut a házfalra a kocsijával, aztán megpördül a levegőben és elegánsan belesik autóstul egy jachtba. Seems legit. Aztán a magyar komplett átlaglakásokkal megegyező méretű fürdőszobában sírnak a vízkő miatt, aztán reklámok tucatjai ahol a szereplők idióták, majd jön egy sörreklám ahol is János bácsi legurít egy Lóbányait és rögtön ő lesz a király meg a menő ember. Utána ízléses wc tisztító hirdetések, lehetőleg meganimált beszélő csészével. Kólareklám ahol mindenki hű, de laza, csak mert kólát viribülnek, "brékdenszelő" nyugdíjas, reppelő bicikli, hazug bankár mondja mosolyogva, hogy vedd csak fel a hitelt, mert nagyon jó. Taknyos, krákogó emberek üzenik, hogy legyél te is beteg, hiszen ősz van.


Van aki ezeket tényleg élvezni is tudja? Ne már.

2020. szept. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
75%

9.-nek


Fantasztikus életed lehet, hogy ilyeneken problémázol.

2020. szept. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!