Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyar társadalom egy része...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar társadalom egy része miért van annyira kiakadva, ha valakik nyitott házasságban élnek?

Figyelt kérdés

Kereskedelmi csatornán megy egy idióta celebműsor, amiben egy házaspár bevalotta, hogy már jónéhány éve nyitott házasságban élnek, a saját szabályaik szerint. A közösségi média felületein a legtöbben kiakadtak ezen. De nem értem, hogy miért. Miért számít ma Magyarországon ez ennyire ördögtől való dolognak?


Vallási okok? Vagy egyéb mélyebb okok?



2020. szept. 27. 17:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
17%
Utolsó, akkor meg főleg nem kell eljátszani a házasosdit.
2020. szept. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
82%
#11, Magyarországon (meg a világ normálisabb részén) még mindig a POLGÁRI a hivatalos házasság, nem a vallási hókuszpókuszok.
2020. szept. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
29%

Sok qrvalelkű pontozgat... :D Gondolom elég gyakori program nálatok a nemibeteg gondozóba járni. Totál felelőtlen élteforma, meg plusz rizikó.


"nálunk szabály, hogy csak 1x lehet egy emberrel lefeküdni" Pont az ilyen debil hozzáállás a katasztrófa mert legtöbbször egy idegennel lefeküdni nem egy nagy élmény, kitárulkozni neki, nem is jó.

2020. szept. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
48%

Utolsó, ha neked többet ér a "felelősségteljes" jelző, mint a jó szex, hát egészségedre. Más meg úgy van vele - nemtől függetlenül - hogy a rendelkezésére álló 1 db élet kevés ahhoz, hogy elqrja mindenféle konzi meg valláserkölcsi agymenésekkel, vagy abszolút biztonságra törekvéssel.

(a "qrvalelkű" az teljesen más, hol hallottál te itt anyagi ellenszolgáltatásról a szexért???)

2020. szept. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
52%
12# en se a vallási hókuszpókuszban hiszek, de a polgari szertartáson is 2 ember koti ossze az eletét. Nem pedig a két ember plusz aki aktuális dugopajtikent szembejön. Tovabbra is tartom a véleményem hogy aki x db partnerr akar elfogyasztani, hajrá, de felesleges házasodnia.
2020. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

"de a polgari szertartáson is 2 ember koti ossze az eletét." - ez így van... de ugye ott nincs semmiféle "szentség", meg semmiféle "eskü", ara mondasz igent, hogy a melletted állóval házasságot akarsz kötni, és ennyi. A kapcsolatot az adott pár tölti meg tartalommal, egymásnak kell csak megfelelniük.

"de felesleges házasodnia." - nézd, nekem fogalmam sincs, hogy miért házasodnak az emberek, de el tudom fogadni, hogy valakinek ez fontos.

2020. szept. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
71%
Hát azért ezzel csak reszben tudok egyetérteni. Nekem is csak polgari esküvőm volt, mégis alap hogy egy hazassagba nem fér bele mas ember.
2020. szept. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

#17, nekem van ismerősöm, akik nyitott házasságban éltek, mad elváltak, tök más okból (nem egyezett az elképzelésük a gyerekvállalásról) -és amennyire tudom, mindketten újra nyitott házasságot szeretnének.

(én mondjuk nem élek házasságban, nekem az alapelvem, hogy a vallás is, meg az állam is elmehet a sunyi fenébe, semmi köze a magánéletünkhöz)

2020. szept. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Ok nem elsz házasságban, de a párkapcsolataidban hányan vagytok?
2020. szept. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Általában:) ketten... de nálunk sem szakító ok egy-egy alkalmi kapcsolat egy harmadikkal... volt rá pár példa mindkét oldalról az elmúlt évtizedekben:) És ez eddig az összes komoly párkapcsolatomban - értsd, abban a 3-ban, amikor együtt is él(t)ünk - így volt.
2020. szept. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!