Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmmel tegnap este...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel tegnap este szexuális dolgokról beszéltünk. És rosszul érintett a múltja, velem van gond?

Figyelt kérdés

Elmondta nekem hány pasival volt előttem, valamint hol, kivel mit csináltak. Ez engem rosszul érintett, talán van bennem egy féltékenység, de mire?

Nem tudom azóta se legyűrni ezt az érzést. Úgy érzem hogy nem vagyok elég jó neki. Elmondta hogy az előző pasijával szerelmeskedtek itt ott és hogy mi is kipróbálhatnánk...



2020. szept. 28. 05:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
33%
Minek beszélgetsz ilyenekről vele? Egyáltalán, minek beszélgetsz vele?
2020. szept. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Soha nem érdemes exekről ilyen mélységben beszélni, ne kérdezz olyat, amire nem akarod hallani a választ.
2020. szept. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Most veled van, es ha nem lenne jo veled, nem jarnatok... Egyébként tényleg Te kerdezted, o oszinte volt, mert szeret. Ne a múltjan gyotrodj, tedd boldoggá a jelenet.
2020. szept. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%

Miért beszéltek arról amiről nem akartok ?

Veled van tehát te vagy számára a megfelelő.


A többire nem tudok mit mondani, csináljátok ott ahol akarjátok :)

2020. szept. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

Mai napig nem tudja a párom, kivel-mikor-hányszor. Nem is fogja. Exexről csak nagyon szűkszavúan, szexről csak általánosságban beszélek. Én sem akarom tudni az ő múltját.

Tanulj a hibádból, legközelebb ne kérdezősködj.

2020. szept. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%

A múltja az élete azon része, amikor azt se tudta még, hogy a világon vagy. Ilyen szempontból a féltékenységed értelmetlen.

Nyilván vonzó, és szexi, máskülönben te sem lennél vele. Nyilván nem esik jól hallani arról, hogy mással is volt, de MOST veled van.


A leghűségesebb embernek is lehet múltja. Az számít, amit melletted csinál, amit együtt átéltek. Szellemek miatt ne tegyél tönkre egy jó kapcsolatot. Nincs értelme.

2020. szept. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
50%

Miért nem kizárólag szűz csajokkal ismerkedsz?

Tudtad, hogy nem te vagy az első pasija.

2020. szept. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
22%

Köszönöm #7-es!


Na látjátok? Kérdező te is figyelj! Ugye nem is akkora nagy hülyeség, hogy én csakis kizárólag szűz nővel leszek hajlandó örökre összekötni az életemet? Olyannal, aki még csak nem is csókolózott előttem soha! Nem hogy még egyebek!


Ugye nem is akkora nagy hülyeség az, hogy szűz férfi + szűz nő = Házasság, templomban oltár előtt, majd együtt megöregedni?


A nagymamám idejében ez volt a normális, nem az istenverte "tapasztaltság"! Ugye nem is volt akkora nagy sületlenség az, ami 80-100 évvel ezelőtt volt? Bizony megvoltak az előnyei azoknak az időknek!

2020. szept. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
21%
Miért lenne hiba az igazság kiderülése? Miért kellene hogy rosszul érintsen? Érintse azt a lotyót rosszul akiről kiderült hogy görényekre áldozta a legszebb éveit, illetve görények rongya volt fiatalkorában.
2020. szept. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%

Bánt ha öszinte?Az meg hogy nem prűd csak jó

Vagyis a te oldaladon van a hiba.

2020. szept. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!