Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érintett, amikor megtudta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érintett, amikor megtudtad hogy az exednek nemsokára gyereke születik?

Figyelt kérdés
Főleg úgy, hogy nektek is van közös gyereketek? A kicsi hogyan fogadta a féltesó születését? milyen viszony alakult ki közöttük? Nektek nem fájt?
2017. szept. 25. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez így túl specifikus.
2017. szept. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sokra mentem a válaszoddal

akkor írj olyan választ ami kevésbé specifikus, az sem baj

2017. szept. 25. 12:05
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen még nem volt, mivel fiatal vagyok, nincs közös gyerek. Én röhögtem és hálát adtam, hogy nem velem lett közös gyereke. Huszonéves a srác, nem tud a seggén megmaradni, a fotókon is látszik, mennyire éretlen még és nem apának való. Csak az új csajt sajnálom, hogy ilyen sggfejjel vallalt gyereket. A srác meg irigykedhet rám, mert gyerek nélkül szabad vagyok :)
2017. szept. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
2. hsz vagyok: viszont ha úgy nézzük, én vagyok a nagy féltesó a csaladban, szóval erről az oldalról tudok nyilatkozni: apámmal nem tartom a kapcsolatot, az új gyerekét abszolút nem érzem testvéremnek, talán háromszor, ha láttam.
2017. szept. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk volt közös gyerek, aztán elöször nekem lett új gyerekem, pár év múlva neki is, de egyikünknek sem okozott semmiféle problémát, meg a (közös) gyerekeknek sem.

CSak néha viccelödnek, hogy az egyik oldalról féltestvér meg a másik oldaliak egymásnak negyedtestvérei - és mindannyian jóban vannak egymással.

2017. szept. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó, ez nagyon ritka, de jó hogy minden jól alakult
2017. szept. 25. 13:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnalom csoro gyereket, hogy egy eroszakos drogfuggo allat lesz az apja, aki nem is fog vele torodni. :/
2017. szept. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!