Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmmel tegnap este...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel tegnap este szexuális dolgokról beszéltünk. És rosszul érintett a múltja, velem van gond?

Figyelt kérdés

Elmondta nekem hány pasival volt előttem, valamint hol, kivel mit csináltak. Ez engem rosszul érintett, talán van bennem egy féltékenység, de mire?

Nem tudom azóta se legyűrni ezt az érzést. Úgy érzem hogy nem vagyok elég jó neki. Elmondta hogy az előző pasijával szerelmeskedtek itt ott és hogy mi is kipróbálhatnánk...



2020. szept. 28. 05:50
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Hát igen.Ilyenek vagyunk, mi férfiak. Amikor fiatal az ember büszke arra, hogy sok nőt tudott lefektetni.De,ha egy nő mesél a múltjáról, az fáj nekünk, mert bennünk van a féltékenység utólagosan is, ha megszeretünk valakit, azt birtokolni akarjuk, az ne legyen senkié,csak a miénk.De be kell látnunk, nemcsak nekünk volt előző életünk, másnak is, mindenkit a múltjával együtt kapunk meg. Ahogy a mi múltunkat, az övét sem tudjuk meg nem történté tenni, és ezt el kell fogadnunk. Sőt el kell felejteni! Mert nem érdemes ezen rágódni, kivel mit tett, kivel mit csinált? Az a lényeg, hogy milyen, hogy most viszonyul hozzánk, (hozzád)a többi felejtős.
2020. szept. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én nő létemre is féltékeny vagyok kicsit, az általam kedvelt férfi múltjára még akkor is, ha csak pár nővel volt..:D de ez természetes szerintem...
2020. szept. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!